Biuro Karier KUL udostępniło swoim klientom nowoczesną platformę łączącą studentów i absolwentów z potencjalnymi pracodawcami, usprawniającą proces rekrutacji po obu stronach. Wszelkie oferty pracy, praktyk, staży, zapisy na doradztwo, informacje nt. szkoleń i wydarzeniach są dostępne w tym serwisie. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

 


Możliwości Portalu Kariery

 

Stworzysz swój indywidualny profil zawodowy na podstawie posiadanego doświadczenia, kompetencji, obszarów zainteresowań i preferowanych lokalizacji.

 

Masz dostęp do bazy pracodawców z regionu i całej Polski, którzy zdecydowali się na udostępnienie swojego indywidualnego profilu. Dzięki temu, możesz bezpośrednio skontaktować się  z firmą lub instytucją.

 

Bez żadnych opłat wygenerujesz swoje CV.

 

Otrzymasz propozycję ofert pracy, praktyk czy staży dopasowanych do Twoich oczekiwań i umiejętności.
Możesz skorzystać z darmowego poradnictwa zawodowego, coachingu kariery bądź doradztwa biznesowego, na które automatycznie zapiszesz się przez Portal Kariery.

Zapiszesz się na nasze wydarzenia (szkolenia, kursy, spotkania z pracodawcami).

 


 

W celu uzyskania dostępu do Portalu Kariery niezbędna jest jednorazowa rejestracja konta: https://portalkariery.kul.pl/pl/Login/Register 

 

Masz już konto? Tutaj możesz się zalogować: https://portalkariery.kul.pl/pl 

 

 

Polecamy nasz e-book "Oferty pracy i praktyk czekają na Ciebie." Materiał jest mini poradnikiem, jak efektywnie korzystać z serwisu Biura Karier KUL i tym samym być bardziej widocznym dla pracodawcy w Portalu Kariera. 

 

POBIERAM e-book

 


 

Uwaga: Rekomendowane przeglądarki do pracy na Portalu Kariery to FireFox oraz Chrom. W przypadku trudności w skrolowaniu obrazu na ekranie za pomocą pasków przewijania zalecana jest aktualizacja programu Firefox lub Chrom lub użycie kombinacji klawiszy "Ctrl-", aby zmniejszyć obraz. Portal działa na komputerach i tabletach.

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: kariera@kul.pl

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 06.05.2022, godz. 12:01 - Barbara Szymczak