Wznowienie przyjęć Dyrektora Instytutu

 

Uprzejmie informujemy, że Pan Dyrektor Instytutu Literaturoznawstwa, dr hab. Grzegorz Maziarczyk, prof. KUL wznawia przyjęcia Interesantów.

 

Pan Dyrektor zaprasza we wtorki w godz. 13.00-14.30, ale uprzejmie prosi o wcześniejsze umówienie się na spotkanie poprzez skontaktowanie się z sekretariatem.

 

e-mail: lit [at] kul . lublin . pl

tel.: 81 445 43 10


Powrót do sekretariatu

 

Uprzejmie informuję, że od 25 maja 2020 r. we wszystkie dni robocze w godz. 10:00-14:00 jestem z powrotem do Państwa dyspozycji.

 

Przypominam również numer telefonu:            

81 445 43 10.


 

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem określającym zasady udzielania nauczycielom akademickim płatnych urlopów. Osoby zainteresowane uprzejmie proszone są o nadsyłanie do 10 maja wniosków wraz z opinią bezpośredniego przełożonego oraz wykazem publikacji z lat 2017-2020 wygenerowanego z e-kulu na adres:

lit [at] kul.lublin.pl

 


Informacja dot. publicznej obrony pracy doktorskiej mgr. Grzegorza Jędrka

 

Ogłoszenie o publicznej obronie

 

Zapraszamy do uczestnictwa w publicznej obronie pracy doktorskiej mgr. Grzegorza Jędrka, która odbędzie się w formie wideokonferencji i z wykorzystaniem aplikacji Zoom pod adresem https://zoom.us/j/716718185.

 

Szczegóły techniczne:

Aby dołączyć do wideokonferencji należy uruchomić podany wyżej link (przez kliknięcie lub skopiowanie go do wyszukiwarki internetowej), po czym poczekać, aż gospodarz spotkania (przewodniczący komisji doktorskiej) umożliwi dołączenie do grupy. Niezbędny jest komputer lub smartfon podłączony do Internetu i wyposażony w mikrofon (do przekazu audio) oraz kamerę (do przekazu wideo). W razie problemów technicznych prosimy o śledzenie naszej strony, będzie ona na bieżąco aktualizowana.

 


 

Komunikat Pani Dziekan w związku z zagrożeniem epidemiologicznym

 


 

PRZYJĘCIA INTERESANTÓW ZOSTAJĄ ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA

 

Uprzejmie prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej,

która obsługiwana jest we wszystkie dni robocze w godz. 7.30-15.30.

 

 


Zasady przyznawania środków z rezerwy Dziekana Wydziału Nauk Humanistycznych

 

Regulamin

 

Proszę korzystać z edytowalnej wersji formularza.

 

 

 


Konkurs w ramach funduszu grantowego

 

Szanowni Państwo,

Dyrektor Instytutu Literaturoznawstwa ogłasza konkurs w ramach funduszu grantowego w dyscyplinie literaturoznawstwo. Formularz należy wypełnić elektronicznie i złożyć w sekretariacie (CN-011) w wersji papierowej z podpisem.

Na adres lit@kul.lublin.pl należy również przysłać wersję elektroniczną wniosku w formie edytowalnej.

Termin składania wniosków upływa 6 marca 2020 r. (piątek). Uprzejmie informuję, że jest to termin nieprzekraczalny. Do tego czasu należy zarówno dostarczyć podpisany wydruk, jak i przysłać wersję elektroniczną. Brak którejkolwiek wersji spowoduje, że wniosek nie będzie rozpatrzony.

 

Regulamin

Formularz_wniosku_grantowego

Autor: Grzegorz Maziarczyk
Ostatnia aktualizacja: 02.06.2020, godz. 12:20 - Piotr Tokarski