CV na miarę sukcesu | #przydasie

artykul Niektóre badania podają, że potencjalny pracodawca poświęca zaledwie 6 sekund na sprawdzenie kandydata. Dlatego też istotne jest, aby nasze CV było nie tylko rzeczowe, ale też schludne i atrakcyjne wizualnie. Sprawdź jakich darmowych narzędzi możesz użyć, żeby stworzyć profesjonalne CV.
Czytaj dalej...

45 stron, które warto znać, jeśli chcesz szybko znaleźć pracę

artykul

Przed Tobą prawdziwe kompendium wiedzy na temat rynku pracy. Zebraliśmy strony i narzędzia, które mogą Ci pomóc w znalezieniu pracy. Wyszukiwarki ofert pracy, poradniki, przydatne aplikacje, informacje o pracodawcach oraz ciekawe blogi. Wszystko znajdziesz na naszej liście.

 

Czytaj dalej...

Warsztat "Można inaczej"

szkolenie

Bezpłatne warsztaty „Można inaczej”, których celem jest propagowanie bezpiecznego sposobu spędzania czasu wolnego. Zajęcia będą odbywały się w formie zajęć grupowych.

Czytaj dalej...

Biuro Karier KUL | Wspieramy w zawodowym rozwoju

Odkrywamy Twój potencjał zawodowy i osobisty byś pewnie poruszał się po rynku pracy. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!

 

Czytaj dalej...

Jak się piszesz, tak Cię widzą. Jak dbać o wizerunek w social media?

artykul

Obecnie niewielu dziwi fakt, że media społecznościowe wykorzystywane są również w procesach rekrutacyjnych. 90% rekruterów weryfikuje profil kandydata przynajmniej na jednym portalu społecznościowym. Sprawdź jak należy zachowywać się w sieci, by nie popełnić gafy, a jednocześnie pozostać w zgodzie z „oficjalnym/zawodowym” wizerunkiem.
Czytaj dalej...

Jak przygotować się do pierwszej rozmowy o pracę? | #przydasie

artykul

Wakacje to czas, w którym na rynek pracy wychodzą absolwenci. Dla wielu z was będzie to moment pierwszego spotkania rekrutacyjnego. Dziś przedstawiamy kilka rad, jak przygotować do spotkania oko w oko z rekruterem

 

Czytaj dalej...

Krok w przyszłość - konkurs mFundacji

konkurs

Fundacja mBanku ponownie wyróżni najlepsze prace studenckie z matematyki. Na zwycięzcę konkursu „Krok w przyszłość” czeka 20 tys. zł oraz statuetka STEFCIO, która symbolizuje wybitnego matematyka – Stefana Banacha.

Czytaj dalej...

Doświadczenie i pieniądze. Wysokiej jakości płatne staże „Najlepsi u Najlepszych” rozdane.

Kolejna rekrutacja do programu stażowego „Najlepsi u Najlepszych” pod patronatem JM Rektora KUL zakończona. Dziesięciu studentów KUL – najlepszych z ponad 87 chętnych – wyłonionych w kilkuetapowej rekrutacji trafi na wakacyjne, płatne staże do prestiżowych przedsiębiorstw.
Czytaj dalej...

Konkurs Teraz Polska Promocja I Rozwój

XI edycja Konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój”. Prace magisterskie dotyczące promocji, konkurencyjności i innowacyjności Polski można zgłaszać do 23 października 2017 r. 
Czytaj dalej...