Szkolenie - Cross EU Women Business

szkolenie INSPIRUJ, ZMIENIAJ, INWESTUJ! Cross EU Women Business Angels (WBA) łączy Anioły Biznesu, doświadczone przedsiębiorczynie i start-upy! W tym biznesie liczy się dziecięca odwaga, upór i marzenia...
Czytaj dalej...

7. Targach CSR

biznes

Firmy zaangażowane społecznie, eksperci i praktycy odpowiedzialnego biznesu, prezentacje programów i projektów, przestrzeń do networkingu i wymiany wiedzy, liczne atrakcje i inspiracje będą czekać na zwiedzających Targi CSR. Organizatorzy zapraszają 12 kwietnia br. na Stadion PGE Narodowy w Warszawie. Na wydarzenie obowiązuje wstęp wolny.

Czytaj dalej...

Rekrutacja do EY Polska

rekrutacja Trwa największa w roku rekrutacja do EY Careers! 🙌 Sprawdźcie oferty pracy lub płatnych praktyk w audycie, podatkach💰, transakcjach↗ lub doradztwie biznesowym💡 Zapraszamy do aplikowania do 9 kwietnia 2018 r.
Czytaj dalej...

Rekrutacja w Deloitte

rekrutacja Firma doradcza Deloitte rozpoczyna coroczną rekrutację. Do 11 kwietnia br. czeka na zgłoszenia studentów (co najmniej trzeciego roku studiów) i absolwentów uczelni wyższych. Firma jest również otwarta na osoby posiadające doświadczenie zawodowe, które chcą zmienić pracę na bardziej innowacyjną.
Czytaj dalej...

CANBRIDGE – konkurs tylko dla kreatywnych!

konkurs

CANBRIDGE – konkurs tylko dla kreatywnych!

Czytaj dalej...

Magazyn Semestr

artykul Ukazało się Wydanie Specjalne SEMESTRu: "Praktyki - Staże - Praca" dla Studenta
Czytaj dalej...

WIOSENNY INKUBATOR INNOWACJI

biznes Stowarzyszenie WIOSNA w partnerstwie z Uniwersytetem Jagiellońskim poszukuje innowatorów społecznych gotowych zmierzyć się wyzwaniami rynku pracy. W WIOSENNYM INKUBATORZE INNOWACJI wystarczy nowatorski pomysł i chęć do działania, bo o wsparcie doradcze oraz grant na realizację innowacyjnego pomysłu zadba WIOSNA!
Czytaj dalej...

Dni Otwarte

news Dni Otwarte - Stokrotka
Czytaj dalej...

Warsztaty Kompetencji Zawodowych - druga edycja

szkolenie

Warsztaty Kompetencji Zawodowych to propozycja dla studentów, którzy pragną zdobyć nowe kompetencje wiedzę i umiejętności, aby budować swoją przewagę konkurencyjną na rynku pracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycjami i do uczestnictwa w warsztatach.

Czytaj dalej...