Własny biznes online to Twoja przyszłość? A może dodatkowa opcja, by studiować lub zostać na etacie, a równocześnie rozkręcać swój biznes w internecie i zapewnić  sobie poduszkę finansową?

 

W ramach 15. Edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości Biuro Karier KUL zaprosiło topowe przedsiębiorczynie, które pokażą jak krok po kroku zrobić biznes online i zacząć sprzedawać swoją wiedzę w formie produktów/usług oraz promować własną markę w oparciu o media społecznościowe.

 

Zapraszam do zapoznania się z programem i rezerwacji miejsca już dziś!  

 

Do zobaczenia

Marta Szymańska-Jarosz

Konsultantka Kariery | Specjalistka ds. organizacji i komunikacji

 


 

WEBINAR 1: "Czy biznes online jest dla mnie? Sprzedaż wiedzy przez internet vs biznes stacjonarny"

 

TERMIN: 15.11.2022 (wtorek) | godz. 12:00

 

LINK DO ZAPISU: https://czy-biznes-online-jest-dla-mnie-tp2022-l-i.konfeo.com/pl/groups

 

 

Zastanawiasz się czy możesz działać online? Budować markę osobistą, tworzyć produkty digitalowe oparte na Twojej wiedzy i umiejętnościach? A może wydaje Ci się, że to wszystko jest za trudne? Być może sądzisz, że by tworzyć kursy online i skutecznie sprzedawać je w internecie trzeba mieć wieloletnie doświadczenie w jakiejś dziedzinie, że za wcześnie na "kreowanie się" na ekspertkę/a w sieci?

 
Podczas webinaru powiem Ci o różnych modelach tworzenia biznesu online, porównam biznes online i biznes stacjonarny, oraz pokażę w jaki sposób Ty również możesz budować markę osobistą opartą na sprzedaży wiedzy oraz jakie perspektywy - również te finansowe - to daje. Kto wie - być może po spotkaniu zdecydujesz się na własny kurs online?


Bio prowadzącej:

dr Karolina Kizińska - mentorka kobiet w budowaniu biznesu online, autorka książki "Superkobiety Onlajnu czyli jak się spełnić w biznesie (online)". Jej misją jest przekonać kobiety, że mogą zarabiać na swojej wiedzy online, kreować swoją niezależność finansową i sięgać po to, o czym marzą. Z wykształcenia i zawodu muzyk, który od niemal 10 lat prowadzi biznesy stacjonarne. To jednak stworzony w trakcie pandemii biznes online pozwala jej najmądrzej monetyzować swoją wiedzę i umiejętności. Wspiera kobiety w przejściu ścieżki zbudowania własnego, dochodowego biznesu online poprzez pokazywanie jak tworzyć i z sukcesem sprzedawać wiedzę opakowaną w kursy online.

 


 

WEBINAR 2: "Legalny start z biznesem w internecie, czyli MVP legalnego marketingu i sprzedaży"


TERMIN: 17.11.2022 (czwartek) godz. 10:00

 

LINK DO ZAPISU: https://legalny-start-z-biznesem-w-internecie-tp2022-l-i.konfeo.com/pl/groups

 

 

Wydaje się, że zaczynasz całkiem serio myśleć o swoim biznesie online. To świetna wiadomość! Ale jak przejść do działania? Odpowiedzi znajdziesz na spotkaniu z Iloną Przetacznik.

 

Podczas tego webinaru dowiesz się między innymi:

 • Jakie pierwsze kroki podjąć, żeby zacząć testować swój pomysł na biznes jeszcze bez firmy?
 • Na co uważać, budując swoją markę w Internecie, aby jej nie pogrążyć na starcie?
 • Jak sprzedawać bez ponoszenia kosztów na budowę sklepu internetowego?
 • Jak wykorzystać media społecznościowe do rozwoju biznesu i nie popełnić błędów, które popełnia większość?
 • 🎁 Jeśli będziesz uczestniczyć na żywo w spotkaniu, otrzymasz odpowiedzi na pytania o Twój biznes lub pomysł podczas konkretnej sesji Q&A. 

 

Bio prowadzącej:

Ilona Przetacznik - Radca prawny /Przedsiębiorca/ CEO/ Finalistka Rising Stars – Prawnicy Liderzy Jutra/ Mentorka. Tworzy nieoczywiste rozwiązania prawne dla swoich Klientów, stosując przy tym metodologię lean and project management. Poprzez lateralne myślenie dostarcza prawne efekty WOW świadomym przedsiębiorcom, którzy chcą budować legalny i skuteczny biznes w Internecie. Wdraża RODO, tworzy dobre umowy i optymalizuje działania poprzez dobór odpowiedniej formy prawnej i zakładanie spółek. Wdraża sklepy internetowe, pokazuję jak robić legalny marketing, sprzedaż i #legalnyecommerce. Jest twórcą ponad 30 e-produktów, w tym kursów online oraz autorką ponad 100 publikacji. Dzieli się wiedzą na blogu legalnybiznesonline.pl oraz szeroko w mediach społecznościowych: w swoim podcaście #LegalnyBiznesOnline, na TikToku, You Tube, na Instagramie, czy na Facebooku. Klienci cenią ją za konkret i łączenie wiedzy prawnej z biznesem, bez zbędnego ą-ę.

Ukończyła studia w Polsce i we Francji, prawo amerykańskie przy współpracy z Chicago Kent Collage of Law, retorykę prawną, a także aplikację radcy prawnego w Krakowie. Stale szkoli się z negocjacji. Praktyki odbywała w paryskich i warszawskich kancelariach prawnych. Doświadczenie zdobywała w międzynarodowych korporacjach zarządzając wielomilionowymi projektami od strony prawnej. Jej produktom i usługom zaufało już blisko 1000 klientów a społeczność legalnych biznesów online zrzesza łącznie już około 20 000 osób.

 


 

 

WEBINAR 3: "Jak wykorzystać media społecznościowe do budowania zaufania, marki osobistej i wyróżnienia się na rynku pracy?"

 

TERMIN: 19.11.2022 r. (sobota) | godz. 10:00

 

LINK DO REJESTRACJI:

https://jak-wykorzystac-media-spolecznosciowe-tp2022-l-i.konfeo.com/pl/groups

 

 

Wypracuj strategię wykorzystania Social mediów do budowania marki osobistej i wyróżnienia się na rynku pracy. Zupełnie za darmo i bez wielu godzin spędzanych przed monitorem. Przepis na sprawdzone działania zdradzi Jolanta Ambrożewicz, strateżka komunikacji marki oraz mentorka marketingu interakcyjnego opartego na budowaniu wartościowych relacji.

 

Podczas webinaru dowiesz się:

 • Jakie znaczenie ma marka osobista w prowadzeniu biznesu i na rynku pracy.
 • Jak media społecznościowe wpływają na nasz wizerunek i karierę.
 • Jak wykorzystać profile w social mediach do tego, by były naszą najlepszą wizytówką.
 • Praktyczne przykłady i antyprzykłady budowania marki w mediach społecznościowych.
 • Dlaczego tak ważne jest rozważne podejście do korzystania z portali społecznościowych.
 • Jakie narzędzia pomogą nam zadbać o swój wizerunek w sieci.
 • Jak działać w świecie online autentycznie, bez poczucia przytłoczenia i z radością.


Bio prowadzącej:

Jolanta Ambrożewicz - przedsiębiorczyni i trenerka biznesu. Strateżka komunikacji marki oraz mentorka marketingu interakcyjnego opartego na budowaniu wartościowych relacji. Zafascynowana światem ludzkich zachowań i psychologii doktorantka nauk społecznych, pedagożka i Masterka RMP – narzędzia do badania wewnętrznej motywacji Reiss Motivation Profile ®

 

Na co dzień pomaga tworzyć autentyczne marki zapisujące się w umysłach i sercach odbiorców. Podpowiada, jak wykorzystując swoje talenty, budować wartościowe relacje biznesowe oraz prowadzić firmę i życie w rytmie Slow&Joyful.

 

Odczarowuje zły urok rzucony na słowo „promocja” i uczy, jak promować swój biznes atrakcyjnie, autentycznie, skutecznie i z radością. Sprawia, że marketing i sprzedaż stają się przyjemnością. Pokazuje jak prowadzić je w zgodzie ze sobą – bez stresu, poczucia zagubienia i narzucania się odbiorcom. Wierzy, że każdy ma niepowtarzalny potencjał, który warto zaprezentować światu. Zachęca do korzystania z mocy interakcji i odważnego komunikowania wartości swoich produktów, usług i umiejętności. W zgodzie ze sobą, swoją osobowością i stylem życia.
 

Prywatnie największa fanka swojej Córeczki. Wielbicielka zwierząt, podróży oraz psychologii pozytywnej. Pasjonuje się terapią IFS oraz modelem transpersonalnym. Promotorka atutów wysokiej wrażliwości, poczucia wewnętrznej wolności oraz codziennej dbałości o dobrostan. Uzależniona od czytania książek i… Kupowania butów.

 

Strony WWW: jolantaambrozewicz.pl | marketing-interakcyjny.pl

Social media:

FanPage Jolanta Ambrożewicz – Marketing Interakcyjny (http://bit.ly/jola-marketing)

Profil na LinkedIn (http://bit.ly/jolanta-ambrozewicz-linkedin)

Konto Instagramie (http://bit.ly/jola-ambrozewicz-instagram)

 Organizatorem spotkania jest Biuro Karier Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Zapraszamy do zapoznania się z bezpłatną ofertą naszej organizacji: 

https://www.kul.pl/badz-autorem-swojej-kariery-oferta-biura-karier-kul,art_93224.html

 

oraz dołącz do naszej społeczności w mediach społecznościowych

https://www.facebook.com/kulbiurokarier

 

 

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 21.11.2022, godz. 09:02 - Barbara Szymczak