Prezentujemy Partnerów Wspierających 7 Studenckich Targów Pracy i Praktyk:

 

 

  

 

 

Capgemini jest jednym z największych na świecie dostawców usług z zakresu konsultingu, technologii i outsourcingu. Sukces naszej działalności tkwi w partnerskim podejściu zarówno do klientów, jak i do pracowników. Jesteśmy harmonijnym zespołem ponad 110 tys. specjalistów w 40 krajach. W Polsce Capgemini zatrudnia ponad 4000 specjalistów w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu.

 

Kariera w Capgemini

 

Capgemini oferuje możliwość czerpania ze zgromadzonych przez lata wiedzy i doświadczeń, zdobycia doświadczenia w wielokulturowym środowisku. Możesz stać się częścią społeczności Capgemini o otwartej kulturze, w której cenione są takie wartości jak profesjonalizm, innowacyjność, wzajemne zaufanie.

 

Kogo szukamy?

Poszukujemy specjalistów z doświadczeniem zawodowym, absolwentów wyższych uczelni jak również studentów i uczniów szkół średnich swobodnie komunikujących się przynajmniej w jednym z języków europejskich.

 

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do aplikacji oraz życzymy powodzenia!

 

strona: www.pl.capgemini.com

 

 

 

PKO Bank Polski jest liderem polskiej bankowości, a także jedną z najstarszych instytucji finansowych w naszym kraju – działamy od ponad 90 lat. Zajmując na rynku wiodącą pozycję pod względem osiągnięć biznesowych oraz wyników finansowych, wyznaczamy kierunki rozwoju bankowości w Polsce.

 

PKO Bank Polski zapewnia niepowtarzalne możliwości rozwoju zawodowego. Zespół pracowników naszego Banku tworzą specjaliści wyznaczający wysokie standardy w polskiej bankowości. Zaufanie, jakim obdarzają nas klienci wymaga od nas profesjonalizmu oraz dużego zaangażowania.

 

Naszymi wartościami są: Wiarygodność, Satysfakcja Klienta, Ciągłe doskonalenie oraz Przedsiębiorczość.

 

Wierzymy, że siłą i kapitałem naszego Banku są jego pracownicy!

 

Jeśli podzielasz nasze wartości, jesteś ambitny, kreatywny, potrafisz pracować w zespole i chcesz współtworzyć nowoczesny polski Bank otwarty na klientów - czekamy na Ciebie!

 

strona:www.pkobp.pl/kariera

 

 

 

 

Prezentujemy Partnerów 7 Studenckie Targi Pracy i Praktyk:

  

 

 

 

Royal Dutch Shell is a global group of energy and petrochemicals companies, operating in over 90 countries and territories and employing approximately 93,000 people.  We have developed a global network of Shell Business Service Centres to provide first-class services to Shell companies across the world. Six centres are currently operating in Krakow, Glasgow, Kuala Lumpur, Manila, Chennai and Cape Town. This network provides a platform for large-scale specialist expertise and process knowledge to deliver operationally excellent and controlled processes.

 

Shell Business Service Centre in Krakow serves Shell companies across the world in three main areas: Finance Operations, HR Services and Customer Service. In addition to being international and well-established company, it gives a unique chance of working with people from all over the world.

 

There are numerous benefits of working at Shell e.g.: an excellent & interesting career in international environment, friendly work atmosphere, attractive salary and bonuses, as well as private medical care and individual life insurance.  As far as career development is concerned, we boast variety of progression opportunities. Last year 22 employees were promoted to managerial positions and 247 staff members were promoted to specialist positions. Regardless of the fact whether you are a graduate or an experienced professional, you stand interesting development opportunities.

 

strona: www.shell.pl

 

 

 

 

Szukasz PRACY Z J.OBCYM? ZAREJESTRUJ SIĘ na LinguaJob.pl! Kilkaset ofert pracy dziennie-dołącz do GRONA LINGWISTÓW  z całej Polski i ZAŁACZ CV i VIDEO CV!

 

LinguaJob.pl to pierwszy w Polsce portal pracy,dedykowany do specjalistów o kompetencjach językowych z różnych branż w Polsce i za granicą.

 

JEŚLI JESTEŚ: KANDYDATEM, szukasz pracy w Polsce bądź w Europie i chcesz wykorzystać swoje umiejętności językowe - zarejestruj się na naszej stronie i zapoznaj się z szeroka gamą ofert pracy odpowiadającym Twoim kryteriom.  

 

  • Szukaj z nami oferty pracy o profilu językowym

  • ZAREJESTRUJ SIĘ   na LinguaJob.pl i daj się znaleźć przyszłemu Pracodawcy

  • Job Search Agent : aktualne oferty pracy na Twój e-mail.

  • Wyślij swoje CV do nas: kandydat@linguajob.pl

 

 

 

Zapraszamy!

 

strona: www.linguajob.pl

 

 

 

 

 

 

Genpact to światowy lider w branży business services & technology solutions. Byliśmy pionierami w naszej branży rozpoczynając działalność jako oddział koncernu General Electric. Obecnie jesteśmy spółką notowaną na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

 

Zatrudniamy ponad 43.000 pracowników na całym świecie. W Polsce nasz oddział znajduje się w Lublinie, gdzie oferujemy karierę w dziedzinie finansów i rachunkowości a także w dziale Zarządzania Zamówieniami.

 

Genpact zarządza złożonymi procesami w wielu krajach, oferując swoje usługi z globalnej sieci ponad 35 lokalizacji w dziewięciu krajach. Nasze centra znajdują się w Indiach, Chinach, na Węgrzech, w Meksyku, Filipinch, Holandii, Rumunii, Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Polsce i Republice Południowej Afryki.

 

Dołącz do naszego zespołu w Polsce! Już dziś wyślij swoje CV na adres rekrutacja@genpact.com

 

 

Szukamy osób:

  • znających języki obce

  • zainteresowanych rozwojem w branży finansowej lub posiadających doświadczenie w tej branży

 

Oferujemy pracę w Działach:

  • Zobowiązań

  • Należności

  • Księgi Głównej

  • Zarządzania Zamówieniami

 

strona: www.genpact.com

Autor: Grzegorz Krzyszycha
Ostatnia aktualizacja: 09.08.2012, godz. 10:39 - Grzegorz Krzyszycha