Rok akademicki 2019/2020

 

Przewodniczący

  • prof. dr hab. Ryszard Szyszka – Dziekan Wydziału

Członkowie

  • dr hab. Ewa Skórzyńska-Polit - Dyrektor Instytutu Nauk Biologicznych
  • dr hab. Agnieszka Wolińska
  • dr Andrea Baier
  • dr Ludomir Kwietniewski
  • dr Radosław Mencfel

Przedstawiciele studentów

  • lic. Kamila Cieczka
  • Katarzyna Kagan

Sekretarz

  • mgr Iwona Wysk

 

Planowane terminy posiedzeń Wydziałowek Komisji ds. Jakości Kształcenia:

 

    • 22 października 2019 r.
    • 10 grudnia 2019 r.
    • 7 stycznia 2020 r.
    • 3 marca 2020 r.
    • 7 kwietnia 2020 r.
    • 26 maja 2020 r.
Autor: Daniel Klich
Ostatnia aktualizacja: 15.10.2019, godz. 12:21 - Iwona Wysk