Szanowni Państwo,

 

Miło nam poinformować, że w dniach 18-19 listopada 2021 odbędzie się ósma konferencja z cyklu Bliżej Emocji. Tegoroczna edycja ma charakter międzynarodowy z udziałem gości zagranicznych (m.in. Włochy, Izrael, Wielka Brytania). Podobnie jak poprzednie edycje, będzie okazją do prezentacji aktualnych wyników badań, do wymiany doświadczeń oraz pogłębionej dyskusji naukowej.

W ramach konferencji planowane są: panel dyskusyjny, wykłady specjalne oraz sesje referatowe i plakatowe. W czasie konferencji planowane są 2 warsztaty z zakresu zaawansowanych metod statystycznych

W ramach konferencji odbędzie się sesja naukowa dotycząca zagadnienia perspektywy czasowej poświęcona śp. Profesorowi Zbigniewowi Zaleskiemu.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie internetowej konferencji: www.blizejemocji.pl

 

Członkowie Komitetu Organizacyjnego,

 

dr hab. Agata Błachnio, prof. KUL

dr hab. Julia Gorbaniuk, prof. KUL

dr Aneta Przepiórka

dr Małgorzata Torój

dr Piotr Mamcarz

dr Mariusz Wołońciej

dr Paweł Kot

 

 

Dofinansowano z programu „Doskonała nauka” Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pt.: Konferencja Naukowa „Bliżej emocji 8”, (nr rejestracyjny DNK/SP/466490/202015).

 

-------------

 

Miło nam poinformować, iż Pracownicy Katedry Psychologii Emocji i Motywacji uzyskali dofinasowanie z programu „Doskonała nauka” Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na organizację Konferencji Naukowej Bliżej Emocji VIII (DNK/SP/466490/202015). Uzyskane dofinasowanie pozwoli zorganizować kolejna edycję Konferencji Naukowej Bliżej Emocji na najwyższym, międzynarodowym poziomie.

 

-----------------

 

Szanowni Państwo,

 

W najnowszym numerze Przeglądu Uniwersyteckiego (nr 1/2021) ukazało się sprawozdanie z Wieczoru wspomnień poświęconego Profesorowi Zbigniewowi Zaleskiemu.

 

Zapraszamy do lektury.

 

 

-------

 

Pracownicy Naszej katedry uhonorowani!

 

18 lutego 2021 w trakcie Rady Instytutu Psychologii tradycyjnie zostały wręczone Nagrody im. prof. Josepha B. Sidowskiego. Nagroda przyznawana jest co roku pracownikom i doktorantom Instytutu Psychologii KUL za publikacje umieszczone w obiegu międzynarodowym, głównie w formie artykułów opublikowanych w czasopismach figurujących na liście Journal Citation Index (JCI). Z Katedry Psychologii Emocji i Motywacji nagrodzeni zostali dr hab. Agata Błachnio, dr hab. Julia Gorbaniuk, dr Aneta Przepiórka, dr Małgorzata Torój, dr Piotr Mamcarz oraz dr Paweł Kot.

 

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i w nowym semestrze życzymy kolejnych sukcesów.

---------------

 

Pracownicy Katedry Psychologii Emocji i Motywacji uhonorowani!

 

 

Profesor Agata Błachnio oraz doktor Aneta Przepiórka zostały wyróżnione Nagrodą Indywidualną II stopnia Rektora KUL za oryginalne i twórcze osiągnięcia naukowe udokumentowane publikacjami naukowymi. Z kolei dr Piotr Mamcarz również za oryginalne i twórcze osiągnięcia naukowe udokumentowane publikacjami naukowymi został nagrodzony Nagrodą Indywidualną III stopnia Rektora KUL.

 

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i w Nowym Roku życzymy kolejnych sukcesów.

 

-----------

Szanowni Państwo,


Miło nam poinformować, że w wyniku rozstrzygniętego konkursu za najlepiej punktowane publikacje wydane w roku 2020 nagrody Prorektora ds. Nauki zostały przyznane prof. Agacie Błachnio i dr Anecie Przepiórce.

 

Naszym Koleżankom serdecznie gratulujemy.

 

-------------

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

Serdecznie dziękujemy za Państwa udział w Wieczorze Wspomnień poświęconemu Profesorowi Zbigniewowi Zaleskiemu, który miał miejsce w miniony czwartek.

 

Jednocześnie przypominamy o możliwości nadsyłania przez Państwa wspomnień o Profesorze w formie pisemnej do 4 grudnia na adres e-mail: wspomnienieprofesora@gmail.com (przesłane wspomnienia będą wydane w formie e-booka). Zachęcamy do dołączania zdjęć. 

 

 

Członkowie Komitetu Organizacyjnego,

dr hab. Agata Błachnio, prof. KUL

dr hab. Julia Gorbaniuk, prof. KUL

dr Aneta Przepiórka

dr Małgorzata Torój

dr Piotr Mamcarz

dr Mariusz Wołońciej

dr Paweł Kot

 

 

------------------------

Szanowni Państwo,

 

Właśnie rozpoczynamy nowy rok akademicki 2020/2021. Zgodnie z rozporządzeniem Ks. Rektora KUL, z powodu pandemii w semestrze zimowym będziemy pracować w systemie hybrydowym, co oznacza, że część zajęć będzie odbywać się stacjonarnie, natomiast większość będzie realizowana drogą on-line. Pracownicy Katedry Psychologii Emocji i Motywacji realizują zajęcia korzystając z Platformy Office365. Kody do poszczególnych zajęć znajdują się w aktualnościach na platformie e-kul.

 

W zakładce konsultacje znajdują się adresy e-mail do pracowników Naszej Katedry.

 

 

Wszystkim Studentom życzymy owocnego i dobrego roku akademickiego 2020/2021.

 

Pracownicy Katedry Psychologii Emocji i Motywacji

 

 

 -------------

* Na temat projektów LAB A&A można zapoznać się na stronie: LABA&A

 

 

Autor: Agata Błachnio
Ostatnia aktualizacja: 26.03.2021, godz. 13:27 - Paweł Kot