Szanowni Państwo,

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w planowanym wydarzeniu Wieczór Wspomnień poświęcony Profesorowi Zbigniewowi Zaleskiemu, wybitnemu psychologowi, wieloletniemu pracownikowi Instytutu Psychologii KUL, Dziekanowi Wydziału Nauk Społecznych. Osoba Profesora jest nam bardzo droga, a jego pamięć żywa, dlatego chcielibyśmy z Państwem wspólnie przywołać wspomnienia Jego Osoby i tych chwil, kiedy był z nami.

 

Spotkanie odbędzie się na platformie MS Teams 26 listopada 2020 o godzinie 17.30 do 19:30. Poniżej znajduje się link do spotkania: https://bit.ly/3d12bhZ

 

Jednocześnie chcielibyśmy zachęcić Państwa do podzielenia się swoimi wspomnieniami o Profesorze w formie pisemnej do 6 listopada na adres: wspomnienieprofesora@gmail.com (przesłane wspomnienia będą wydane w formie e-booka). Można również dołączyć zdjęcia. Prosimy o potwierdzenie chęci uczestniczenia w spotkaniu poprzez zaznaczenie obecności w odpowiedzi na zaproszenie MS-Teams.

 

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozpowszechnianie informacji o planowanym Wieczorze Wspomnień wśród bliskich znajomych, Pracowników, Doktorantów i Studentów Państwa Instytutu zainteresowanych uczestnictwem w planowanym Wydarzeniu

 

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie internetowej konferencji: www.blizejemocji.pl

 

Korzystając z okazji, życzymy wszelkiego dobra na progu nowego roku akademickiego.

 

Członkowie Komitetu Organizacyjnego,

dr hab. Agata Błachnio, prof. KUL

dr hab. Julia Gorbaniuk, prof. KUL

dr Aneta Przepiórka

dr Małgorzata Torój

dr Piotr Mamcarz

dr Mariusz Wołońciej

dr Paweł Kot

 

 

 

Rejestracja na Wieczór Wspomnień: https://bit.ly/3d12bhZ


Udział w wydarzeniu oznacza jednoznaczną akceptację nagrywania, robienia zdjęć z państwa udziałem oraz ich późniejszą publikację na naszej stronie internetowej oraz mediach społecznościowych.

W razie braku zgody, prosimy o poinformowanie nas przed spotkaniem

 

------------------------

Szanowni Państwo,

 

Właśnie rozpoczynamy nowy rok akademicki 2020/2021. Zgodnie z rozporządzeniem Ks. Rektora KUL, z powodu pandemii w semestrze zimowym będziemy pracować w systemie hybrydowym, co oznacza, że część zajęć będzie odbywać się stacjonarnie, natomiast większość będzie realizowana drogą on-line. Pracownicy Katedry Psychologii Emocji i Motywacji realizują zajęcia korzystając z Platformy Office365. Kody do poszczególnych zajęć znajdują się w aktualnościach na platformie e-kul.

 

W zakładce konsultacje znajdują się adresy e-mail do pracowników Naszej Katedry.

 

 

Wszystkim Studentom życzymy owocnego i dobrego roku akademickiego 2020/2021.

 

Pracownicy Katedry Psychologii Emocji i Motywacji

 

 

 -------------

* Na temat projektów LAB A&A można zapoznać się na stronie: LABA&A

 

 

Autor: Agata Błachnio
Ostatnia aktualizacja: 12.10.2020, godz. 07:47 - Paweł Kot