Szanowni Państwo,

 

 

Miło nam poinformować, że w dniach 18-19 listopada 2021 odbędzie się Konferencja Naukowa Bliżej Emocji VIII. Tegoroczna edycja ma charakter międzynarodowy z udziałem gości zagranicznych (m.in. Włochy, Izrael, Wielka Brytania). Podobnie jak poprzednie edycje, będzie okazją do prezentacji aktualnych wyników badań, do wymiany doświadczeń oraz pogłębionej dyskusji naukowej. Z uwagi na aktualną niepewną sytuację epidemiczną tegoroczna edycja konferencji odbędzie się w wersji online.

 

W ramach konferencji planowane są: panel dyskusyjny, wykłady specjalne oraz sesje referatowe i plakatowe. 

 

W programie:

 

Wykład dr hab. Romany Kadzikowskiej-Wrzosek, prof. Uniwersytetu SWPS Sopot „Regulacja emocji a skuteczność i wytrwałość w osiąganiu długoterminowych celów”

 

Wykład dr hab. Wojciecha Cwaliny, prof. UMCS „Zaćmione okulary Pollyanny: Skutki sprostowania błędnych informacji negatywnych i pozytywnych w formowaniu wrażeń o innych ludziach”.

 

Panel dyskusyjny prowadzony przez dr hab. Kamila Imbira, prof. UW „Pomiar emocji w różnych podejściach metodologicznych”

 

Panel dyskusyjny w języku angielskim prowadzony  przez dr Monikę McNeill (podczas panelu wystąpią także prof. Elvis Mazzoni, prof. Menachem Ben-Ezra).

 

 

Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w konferencji. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej https://forms.gle/xDkqVRwkPsyxsHrR9

 

Ważne terminy:

 

  • Do 30 września 2021 nadsyłanie zgłoszeń za pomocą dostępnego formularza https://forms.gle/xDkqVRwkPsyxsHrR9
  • Do 15 października 2021 otrzymanie potwierdzenia akceptacji zgłoszeń
  • Do 30 października 2021 wnoszenie opłat konferencyjnych

 

Opłaty:

 

Opłata konferencyjna wynosi 250 zł dla pracowników naukowych/150 zł ze zniżką dla studentów i doktorantów (koszt zawiera obsługę techniczną konferencji, materiały konferencyjne, dostęp do wszystkich części konferencji).

 

Opłaty za uczestnictwo w konferencji winny być uiszczane przelewem bankowym na konto:

 

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II

Bank PeKaO SA III O/Lublin

24 1240 5497 1111 0010 6772 5644

 

z dopiskiem: Bliżej Emocji 8, 18-19.11.2021, imię oraz nazwisko uczestnika konferencji

Na wpłaty dokonane przelewem na konto Uniwersytetu, wystawione zostają po otrzymaniu wpłaty, faktury VAT i wysyłane do wpłacającego. Dane do faktury proszę podawać w momencie zgłoszenia udziału w konferencji poprzez wypełnienie odpowiednich pól w formularzu rejestracji.

 

W razie pytań prosimy o kontakt info@blizejemocji.pl

 

 

Serdecznie zapraszamy

Członkowie Komitetu Organizacyjnego:

dr hab. Agata Błachnio, prof. KUL

dr Aneta Przepiórka

dr Paweł Kot

dr hab. Julia Gorbaniuk, prof. KUL

dr Piotr Mamcarz

dr Małgorzata Torój

dr Mariusz Wołońciej

 

Dofinansowano z programu „Doskonała nauka” Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pt.: Konferencja Naukowa „Bliżej emocji 8”, (nr rejestracyjny DNK/SP/466490/202015).

 

---------------------

Szanowni Państwo,

 

W linku poniżej znajdziecie Państwo materiały konferencyjne z sesji posterowej Public Health – Social, Educational & Psychological Dimensions - VIІ International Research & Training Conference organizowanej w ramach Letniej Szkoły Doktorskiej:

 

conference_proceedings_2021

 

Kierownik szkoły letniej

dr hab. Julia Gorbaniuk, prof. KUL

e-mail: julia.gorbaniuk@ku.pl

 

 

--------------------

 

Szanowni Państwo,

 

W linku poniżej znajdziecie Państwo Program zajęć letniej szkoły nt.:  „Podniesienie kompetencji zawodowych i językowych w zakresie metodologii badań w  naukach społecznych i naukach o zdrowiu” oraz  Program VII Międzynarodowej konferencji naukowej: Public health – social, educational and psychological dimensions.

 

prom___pl__letnia_szkola_ukraina

 

 

Kierownik szkoły letniej

dr hab. Julia Gorbaniuk, prof. KUL

e-mail: julia.gorbaniuk@ku.pl

 

 

--------

 

Szanowni Państwo,

 

Miło nam poinformować, że w dniach 18-19 listopada 2021 odbędzie się ósma konferencja z cyklu Bliżej Emocji. Tegoroczna edycja ma charakter międzynarodowy z udziałem gości zagranicznych (m.in. Włochy, Izrael, Wielka Brytania). Podobnie jak poprzednie edycje, będzie okazją do prezentacji aktualnych wyników badań, do wymiany doświadczeń oraz pogłębionej dyskusji naukowej.

W ramach konferencji planowane są: panel dyskusyjny, wykłady specjalne oraz sesje referatowe i plakatowe. W czasie konferencji planowane są 2 warsztaty z zakresu zaawansowanych metod statystycznych

W ramach konferencji odbędzie się sesja naukowa dotycząca zagadnienia perspektywy czasowej poświęcona śp. Profesorowi Zbigniewowi Zaleskiemu.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie internetowej konferencji: www.blizejemocji.pl

 

Członkowie Komitetu Organizacyjnego,

 

dr hab. Agata Błachnio, prof. KUL

dr hab. Julia Gorbaniuk, prof. KUL

dr Aneta Przepiórka

dr Małgorzata Torój

dr Piotr Mamcarz

dr Mariusz Wołońciej

dr Paweł Kot

 

 

Dofinansowano z programu „Doskonała nauka” Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pt.: Konferencja Naukowa „Bliżej emocji 8”, (nr rejestracyjny DNK/SP/466490/202015).

 

-------------

 

Miło nam poinformować, iż Pracownicy Katedry Psychologii Emocji i Motywacji uzyskali dofinasowanie z programu „Doskonała nauka” Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na organizację Konferencji Naukowej Bliżej Emocji VIII (DNK/SP/466490/202015). Uzyskane dofinasowanie pozwoli zorganizować kolejna edycję Konferencji Naukowej Bliżej Emocji na najwyższym, międzynarodowym poziomie.

 

-----------------

 

Szanowni Państwo,

 

W najnowszym numerze Przeglądu Uniwersyteckiego (nr 1/2021) ukazało się sprawozdanie z Wieczoru wspomnień poświęconego Profesorowi Zbigniewowi Zaleskiemu.

 

Zapraszamy do lektury.

 

 

-------

 

Pracownicy Naszej katedry uhonorowani!

 

18 lutego 2021 w trakcie Rady Instytutu Psychologii tradycyjnie zostały wręczone Nagrody im. prof. Josepha B. Sidowskiego. Nagroda przyznawana jest co roku pracownikom i doktorantom Instytutu Psychologii KUL za publikacje umieszczone w obiegu międzynarodowym, głównie w formie artykułów opublikowanych w czasopismach figurujących na liście Journal Citation Index (JCI). Z Katedry Psychologii Emocji i Motywacji nagrodzeni zostali dr hab. Agata Błachnio, dr hab. Julia Gorbaniuk, dr Aneta Przepiórka, dr Małgorzata Torój, dr Piotr Mamcarz oraz dr Paweł Kot.

 

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i w nowym semestrze życzymy kolejnych sukcesów.

---------------

 

Pracownicy Katedry Psychologii Emocji i Motywacji uhonorowani!

 

 

Profesor Agata Błachnio oraz doktor Aneta Przepiórka zostały wyróżnione Nagrodą Indywidualną II stopnia Rektora KUL za oryginalne i twórcze osiągnięcia naukowe udokumentowane publikacjami naukowymi. Z kolei dr Piotr Mamcarz również za oryginalne i twórcze osiągnięcia naukowe udokumentowane publikacjami naukowymi został nagrodzony Nagrodą Indywidualną III stopnia Rektora KUL.

 

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i w Nowym Roku życzymy kolejnych sukcesów.

 

-----------

Szanowni Państwo,


Miło nam poinformować, że w wyniku rozstrzygniętego konkursu za najlepiej punktowane publikacje wydane w roku 2020 nagrody Prorektora ds. Nauki zostały przyznane prof. Agacie Błachnio i dr Anecie Przepiórce.

 

Naszym Koleżankom serdecznie gratulujemy.

 

-------------

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

Serdecznie dziękujemy za Państwa udział w Wieczorze Wspomnień poświęconemu Profesorowi Zbigniewowi Zaleskiemu, który miał miejsce w miniony czwartek.

 

Jednocześnie przypominamy o możliwości nadsyłania przez Państwa wspomnień o Profesorze w formie pisemnej do 4 grudnia na adres e-mail: wspomnienieprofesora@gmail.com (przesłane wspomnienia będą wydane w formie e-booka). Zachęcamy do dołączania zdjęć. 

 

 

Członkowie Komitetu Organizacyjnego,

dr hab. Agata Błachnio, prof. KUL

dr hab. Julia Gorbaniuk, prof. KUL

dr Aneta Przepiórka

dr Małgorzata Torój

dr Piotr Mamcarz

dr Mariusz Wołońciej

dr Paweł Kot

 

 

------------------------

Szanowni Państwo,

 

Właśnie rozpoczynamy nowy rok akademicki 2020/2021. Zgodnie z rozporządzeniem Ks. Rektora KUL, z powodu pandemii w semestrze zimowym będziemy pracować w systemie hybrydowym, co oznacza, że część zajęć będzie odbywać się stacjonarnie, natomiast większość będzie realizowana drogą on-line. Pracownicy Katedry Psychologii Emocji i Motywacji realizują zajęcia korzystając z Platformy Office365. Kody do poszczególnych zajęć znajdują się w aktualnościach na platformie e-kul.

 

W zakładce konsultacje znajdują się adresy e-mail do pracowników Naszej Katedry.

 

 

Wszystkim Studentom życzymy owocnego i dobrego roku akademickiego 2020/2021.

 

Pracownicy Katedry Psychologii Emocji i Motywacji

 

 

 -------------

* Na temat projektów LAB A&A można zapoznać się na stronie: LABA&A

 

 

Autor: Agata Błachnio
Ostatnia aktualizacja: 24.09.2021, godz. 08:17 - Paweł Kot