Drodzy Studenci w związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania KUL z powodu COVID-19 Pracownicy Katedry Psychologii Emocji i Motywacji realizują zajęcia korzystając z kształcenia zdalnego. Proszę zatem śledzić informacje zawarte na e-kul, Moodle oraz e-maile grupowe,na które umieszczane są materiały dydaktyczne dla Państwa.

 

W zakładce konsultacje znajdują się adresy e-mail do pracowników Naszej Katedry.

 

Życzymy zdrowia.

 

 

------------------

 

 

--------------------------

 

Program zajęć zimowej szkoły w języku ukraińskim

Temat: Podniesienie kompetencji zawodowych i językowych w zakresie metodologii badań psychologicznych

Kampus Główny KUL, al. Racławickie 14, Lublin

 

program_zajec_zimowej_szkoly_w_jezyku_ukrainskim

 

---------------------

Szanowni Państwo,

 

Miło nam poinformować, że 13-15 maja 2020 odbędzie się ósma konferencja z cyklu Bliżej Emocji. Tegoroczna edycja ma charakter międzynarodowy z udziałem gości zagranicznych (m.in. Włochy, Izrael, Wielka Brytania). Podobnie jak poprzednie edycje, będzie okazją do prezentacji aktualnych wyników badań, do wymiany doświadczeń oraz pogłębionej dyskusji naukowej.

W ramach konferencji planowane są: panel dyskusyjny, wykłady specjalne oraz sesje referatowe i plakatowe. W czasie konferencji planowane są 3 warsztaty z zakresu zaawansowanych metod statystycznych

W dniu 13 maja odbędzie się wieczór wspomnień poświęcony Śp. Profesorowi Zbigniewowi Zaleskiemu.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo w Komunikacie Konferencyjnym znajdującego się w załączniku. Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w konferencji. Formularz zgłoszeniowy oraz niezbędne informacje dostępne są na stronie internetowej konferencji: www.blizejemocji.pl

 

Członkowie Komitetu Organizacyjnego,

dr hab. Agata Błachnio, prof. KUL

dr hab. Julia Gorbaniuk, prof. KUL

dr Aneta Przepiórka

dr Małgorzata Torój

dr Piotr Mamcarz

dr Mariusz Wołońciej

dr Paweł Kot

------------------

 

Pracownicy Naszej katedry uhonorowani

 

9 stycznia 2019 w trakcie pierwszej w tym roku Rady Instytutu Psychologii tradycyjnie zostały wręczone Nagrody im. prof. Josepha B. Sidowskiego. Nagroda przyznawana jest co roku pracownikom i doktorantom Instytutu Psychologii KUL za publikacje umieszczone w obiegu międzynarodowym, głównie w formie artykułów opublikowanych w czasopismach figurujących na liście Journal Citation Index (JCI). Z Katedry Psychologii Emocji i Motywacji nagrodzeni zostali dr hab. Agata Błachnio, dr Aneta Przepiórka, dr Małgorzata Torój oraz dr Piotr Mamcarz.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i w Nowym Roku życzymy kolejnych sukcesów.

 

-----------

 

Dr Mariusz Wołońciej został nagrodzony przez Rektora Uniwersytetu Łódzkiego za książkę Vocational interests of youth in Ecuador Inventory of the Occupational Preferences of Youth.

 

 

Publikacja powstała w ramach projektu rządowego Prometeo w Ekwadorze w latach 2016-2017. Ma na celu wsparcie młodzieży dokonującej wyboru ścieżki edukacyjnej. Książka opisuje pierwsze zaadapptowane kulturowo narzędzie psychometryczne do diagnozy zainteresowań zawodowych ekwadorskiej młodzieży. Została zintergorwana z systemem krajowego doradztwa zawodowego pod patronatem Ministerio de Educación Superior. Jest obecnie stosowana przez ok 2000 doradców (również w języku Castellano) wspierających młodzież w planowaniu ich kariery zawodowej.

 

 

-----------

 

 

 

11 października 2019 Agata Błachnio wygłosiła wykład inauguracyjny na
Uniwersytecie SWPS w Sopocie pt. Nowe media. Czy jesteśmy w sieci?

https://www.swps.pl/sopot/aktualnosci/20557-inauguracja-roku-akademickiego-2019-20-w-sopocie

 

 

-------------

 

Od pierwszego października skład Katedry Psychologii Emocji i Motywacji wzmocnili dr hab. Julia Gorbaniuk, prof. KUL, dr Piotr Mamcarz oraz dr Mariusz Wołońciej.

 

 

 -------------

* Na temat projektów LAB A&A można zapoznać się na stronie: LABA&A

 

 

Autor: Agata Błachnio
Ostatnia aktualizacja: 20.03.2020, godz. 14:30 - Paweł Kot