Szanowni Państwo,

 

Z wielkim smutkiem i głębokim żalem informujemy, że w dniu 31.08.2019 odszedł od nas Pan Profesor Zbigniew Zaleski, wieloletni Kierownik Katedry Psychologii Emocji i Motywacji.

 

Msza św. żałobna zostanie odprawiona w dniu 6 września 2019 r. (piątek),o godz. 09.00, w kościele pw. Św. Karola Boromeusza w Warszawie przy ul. Powązkowskiej 14,
Uroczystości pogrzebowe odbędą się bezpośrednio po mszy św. na Cmentarzu Stare Powązki.

 

Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci...

 

---------

Pracownicy i Doktoranci naszej katedry uhonorowani!

 

10 stycznia 2019 odbyła się uroczystość wręczenia nagród pracownikom i studentom Instytutu Psychologii KUL. W trakcie pierwszej w tym roku Rady Instytutu Psychologii tradycyjnie zostały wręczone Nagrody im. prof. Josepha B. Sidowskiego. Nagroda przyznawana jest co roku pracownikom i doktorantom Instytutu Psychologii KUL za publikacje umieszczone w obiegu międzynarodowym, głównie w formie artykułów opublikowanych w czasopismach figurujących na liście Journal Citation Index (JCI). Z Katedry Psychologii Emocji i Motywacji nagrodzone zostały dr hab. Agata Błachnio oraz dr Aneta Przepiórka.

 

Pracownicy Katedry: dr hab. Agata Błachnio oraz dr Aneta Przepiórka, dr Małgorzata Torój oraz dr Paweł Kot zostali wyróżnieni Nagrodą Rektora za organizację Międzynarodowej Konferencji Naukowej STAR Conference Stress, Anxiety, and Resilience. Za pomoc w organizacji konferencji nagrodą Dyrektora Instytutu Psychologii Zostali również nagrodzeni studenci i doktoranci -wolontariusze pomagający przy organizacji Konferencji STAR.

 

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i w Nowym Roku życzymy kolejnych sukcesów.

 

nagroda publicznosc

----------------

Miło nam poinformować, że ks. Michał Meisner realizujący studia doktoranckie w naszej katedrze w dniu 5 listopada po pomyślnej obronie pracy doktorskiej pod tytułem "Postrzeganie krzywdy a przebaczenie w kontekście perspektywy czasowej osoby skrzywdzonej" napisanej pod kierunkiem prof. Zbigniewa Zaleskiego uzyskał tytuł doktora nauk społecznych.

 

Serdecznie gratulujemy!

 

-------------

 

Już w maju przyszłego roku kolejna edycja Konferencji Naukowej Bliżej Emocji. Prosimy śledzić kolejne komunikaty.

 

 

 -------------

* Na temat projektów LAB A&A można zapoznać się na stronie: LABA&A

 

 

Autor: Agata Błachnio
Ostatnia aktualizacja: 03.09.2019, godz. 10:24 - Paweł Kot