Kończysz studia licencjackie lub magisterskie i zastanawiasz się co dalej? Zgłoś się do bezpłatnego projektu Cool Careers, programu rozwojowego, który ma pomóc studentom kończącym studia skutecznie wejść na rynek pracy.

 

 

Etapy w projekcie:

Pierwszy etap projektu to baza, czyli diagnoza Twoich kompetencji za pomocą testów kariery. Dzięki nim odkryjesz swoje mocne strony, talenty, dowiesz do jakiego zawodu masz predyspozycje. Testy dostajesz na mejla i wykonujesz je w domu, a wyniki omówisz na indywidualnym spotkaniu z doradcą zawodowym, który zarekomenduje Ci również ścieżkę rozwoju w projekcie: Przedsiębiorczość lub Personal Branding.

 


 

Podejmowane tematy to m.in. formy prawne prowadzenia działalności gospodarczej; metodyka startupowa; modelowanie biznesowe, finansowanie biznesu – dofinansowania, dotacje, kredyty, pożyczki; marketing i sprzedaż w małej firmie; elementy wystąpień publicznych (pitching pomysłów biznesowych).

 

Podejmowane tematy to m.in. autoprezentacja w sytuacji biznesowej; kreowanie marki osobistej; modelowanie ścieżki kariery; elementy prawa pracy; trening prezentacji i wystąpień publicznych.

 


 


 


Na spotkaniu doradca porusza, zarówno kwestie związane z przedsiębiorczością, jak i budowaniem marki osobistej. Podczas indywidualnej pracy z doradcą obiektywnie ocenisz własne pomysły, zaplanujesz działania, przygotujesz biznesplan. Doradztwo biznesowe to również okazja do analizy Twojego CV i listu motywacyjnego, przygotowania do rozmowy rekrutacyjnej i aktywnego poszukiwanie pracy.

 

To proces rozwojowy polegający na prowadzeniu osoby w jej rozwoju poprzez pomoc w wyznaczaniu celów oraz na zwiększaniu zdolności do osiągania tych celów.

 

 


 

Jak widzisz projekt zajmie Ci tylko 6 dnia w całym roku akademickim. Po ukończeniu warsztatów otrzymasz certyfikat, zaś po ukończeniu całego projektu zaświadczenie o udziale w prorozwojowym programie „Cool Careers”. Dokumenty te będę pięknie wyróżniać Twoje CV oraz portfolio.

 

Jak zostać uczestnikiem projektu i skorzystać bezpłatnie z wszystkich form wsparcia? Wyślij krótki formularz kontaktowy, a my odezwiemy się do Ciebie i powiemy o dalszych krokach.

 

 

Przed przystąpieniem do rekrutacji prosimy o zapoznanie się z:

Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „Cool Careers”

 

 

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 12.06.2019, godz. 14:24 - Marta Szymańska-Jarosz