Proponujemy szereg działań służących budowaniu wizerunku firmy w środowisku akademickim, docierania z informacją o Państwa inicjatywach, a także nawiązania relacji ze studentami oraz absolwentami w celu znalezienia kandydatów na praktyki, staże lub do pracy.

 

 

 

 

Mogą Państwo skorzystać z następujących form promocji:


 

ZAMIESZCZANIE INFORMACJI NA STRONIE BK

 

Na stronie głównej Biura w Aktualnościach mogą pojawić się informacje na temat wydarzeń związanych z Państwa firmą, informacje o programach, bezpłatnych szkoleniach i innych inicjatywach mających na celu rozwój praktycznych umiejętności oraz kompetencji zawodowych. Publikujemy również oferty pracy i praktyk w Serwis ofert pracy i praktyk - Portal Kariery.

 

Informacje o ofertach pracy, praktyk oraz aktualności przesyłamy w formie newslettera do osób zarejestrowanych w naszej bazie. Na Państwa życzenie zamieszczamy niniejsze informacje na profilu biura na Facebooku* www.facebook.com/kulbiurokarier. Informacje prosimy przesyłać w pliku doc lub jpg na adres kariera@kul.pl.

 

*Nasz profil na Facebooku śledzi ponad 4700 osób, a z bazy ofert korzysta ponad 7 tysięcy zarejestrowanych użytkowników.

 


 

MAILING DO ORGANIZACJI, KÓŁ NAUKOWYCH LUB WYBRANYCH KIERUNKÓW STUDIÓW

 

Współpracujemy ze starostami roku oraz organizacjami studenckimi działającymi na KUL. W celu dotarcia do powyższej grupy istnieje możliwość wysłania mailingu prze Biuro Karier po uprzednim zredagowaniu przez firmę informacji.


 

DYSTRYBUCJA MATERIAŁÓW INFORMACYJNYCH

 

Prowadzimy dystrybucję katalogów, poradników, ulotek i plakatów w siedzibie Biura Karier. Dodatkowo przekazujemy materiały promocyjne na Kampus Główny oraz na wydziały.

 

Jeżeli chcielibyście Państwo przesłać do nas materiały informacyjne prosimy o kontakt z Panią Dorotą Maj pod numerem telefonu: 81 445 41 31.

 


 

STOISKA INFORMACYJNE I PUNKTY REKLAMOWE

 

Stoisko informacyjne jest łatwym sposobem na dotarcie do interesującej Państwa grupy studentów oraz doskonałą okazją do zaistnienia w świadomości studentów jako pracodawca. Stoisko może być usytuowane w Kampusie Głównym lub bezpośrednio na interesującym Państwa wydziale.


 

SPOTKANIA ZE STUDENTAMI W UCZELNI W KILKU FORMACH:


I. PREZENTACJA FIRMY/INSTYTUCJI NA UNIWERSYTECIE

Zachęcamy do spotkania ze naszymi studentami i przeprowadzenia prelekcji oraz prezentacji ofert pracy czy praktyk konkretnej grupie studentów (odbiorcy o poszukiwanym przez Państwa profilu kształcenia). Spotkanie może mieć formę prezentacji procesów rekrutacyjnych firmy, oczekiwań wobec kandydatów do pracy oraz służyć realizacji rekrutacji na konkretne stanowisko pracy.

 

II. SZKOLENIA LUB WARSZTATY Z UMIEJĘTNOŚCI MIĘKKICH

Zapraszamy do wizyty przedstawicieli firmy i przeprowadzenia szkolenia/warsztatu z wybranego przez Państwa zagadnienia. Taka forma aktywności pracodawcy w środowisku akademickim cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród studentów. Dla Państwa to możliwość oceny kompetencji indywidualnych studentów i znalezienia wśród uczestników szkolenia potencjalnych ambasadorów firmy, kandydatów na staże, praktyki lub do pracy.

 

III. TARGI PRACY I PRAKTYK

Targi stanowią znakomitą okazję do nawiązania pierwszego kontaktu z kandydatami oraz budowania wizerunku firmy jako rzetelnego i przyjaznego pracodawcy. Do tej pory zorganizowaliśmy dwanaście edycji targów. Inicjatywa ta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem pracodawców, studentów oraz absolwentów lubelskich uczelni wyższych.

 

IV. SPEED RECRUITMENT

Speed Recruitment czyli seria krótkich i szybkich rozmów rekrutacyjnych. Ta forma wstępnej rekrutacji kandydatów do pracy cieszy się co raz większym zainteresowaniem naszych kontrahentów. Zachęcamy do skorzystania z tej formy rekrutacji pracowników. Ze swojej strony zapewniamy promocję spotkania, wstępną selekcję kandydatów oraz sale do przeprowadzenia rozmów.

 

Jako Biuro Karier zapewniamy Państwu możliwość bezpłatnego skorzystania z sali, promocję wydarzenia oraz przeprowadzenie zapisu uczestników. Z Państwa strony oczekujemy przedstawienia tematu spotkania, przygotowania propozycji informacji graficznych informujących o wydarzeniu z dodanym logotypem Biura Karier.

 


 

W sprawie promocji firmy na Uczelni prosimy o kontakt z pracownikiem Biura Karier – z Panią Dorotą Maj pod numerem telefonu: 81 445 41 31 lub Panią Barbarą Szymczak pod numerem telefonu: 81 445 41 31 bądź mejlowo praca@kul.pl 

 

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 05.04.2022, godz. 08:36 - Barbara Szymczak