Wybieram_PwC1.pngO nas


Photo_RGB_P_42-23974721.jpg


PwC jest wiodącą globalną organizacją świadczącą profesjonalne usługi doradcze. Historia naszej firmy to już ponad 150 lat tradycji i doświadczenia. W Polsce istniejemy od 1990 roku. Początkowo w naszym biurze zatrudnionych było zaledwie kilkanaście osób... Obecnie tworzymy zespół ponad 1 500 specjalistów z różnych obszarów doradztwa w sześciu miastach: Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Wierzymy, że przez te wszystkie lata nasza działalność odegrała znaczącą rolę, pomagając rodzimemu biznesowi dojrzewać i odnosić sukcesy rynkowe, a naszym pracownikom - zawodowe.  Studentom i absolwentom składamy co roku około 200 ofert pracy i praktyk.


Praktyki i praca


Oferujemy Ci możliwość poznania profesjonalnego świata biznesu poprzez rozpoczęcie pracy lub praktyk w jednym z naszych działów:

  • audytu,
  • prawno-podatkowym,
  • doradztwa biznesowego.


Dołączając do nas masz pewność, że będziesz się uczyć pod okiem najlepszych specjalistów, ekspertów w wybranych branżach.


Kogo szukamy?


Poszukujemy studentów III roku studiów pierwszego stopnia, III, IV, V roku jednolitych studiów magisterskich oraz studentów studiów drugiego stopnia, jak również absolwentów uczelni wyższych. Od kandydatów oczekujemy umiejętności analizy i syntezy, pracy w grupie i chęci uczenia się. Podstawowym wymogiem jest także znajomość języka angielskiego.

Ze względu na profil działalności, studia ekonomiczne i prawnicze najlepiej przygotowują do pracy w naszej firmie, jednak nie ograniczamy się wyłącznie do tych kierunków.


Proces rekrutacyjny


Aby wziąć udział w procesie rekrutacji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy
on-line na www.pwc.com/kariera, którego integralnym elementem jest sesja testów umiejętności analitycznych. Drugim etapem rekrutacji jest powtórzenie testów on-line w biurze PwC oraz test znajomości języka angielskiego. Wybrane na tej podstawie osoby uczestniczą w Centrum Oceny lub w rozmowach kwalifikacyjnych - zależnie od działu, do którego została wysłana aplikacja.


Experience PwC


 EXPERIENCE_PWC.jpg


Experience PwC jest interaktywnym konkursem przeznaczonym dla studentów zainteresowanych tematem finansów, prawa podatkowego i rachunkowości.

 


Udział w nim to doskonała okazja do wykorzystania posiadanej wiedzy w praktyce
i pod okiem doświadczonych ekspertów, jak również szansa na zdobycie wielu atrakcyjnych nagród. Na zwycięzców czekają kursy językowe, zestawy publikacji naukowych, szkolenia biznesowe Akademii PwC oraz voucher na wycieczkę zagraniczną o wartości 6 000 PLN. Wyróżnieni otrzymają także zaproszenia do odbycia praktyk w PwC.


Na konkurs składają się trzy etapy:

  • Test on-line,
  • Case study on-line,
  • Konferencja Finałowa.

Start 5 października na www.experiencepwc.pl. Na stronie internetowej znajdziesz też wszystkie szczegółowe informacje o konkursie. Termin nadsyłania rozwiązań testów on-line upływa 3 listopada.Experience PwC and gain experience with PwC!


Partnerzy konkursu
empik school, Wydawnictwo Naukowe PWN

Patroni medialni
Eurostudent, KarierawFinansach.pl, Magiel, Manko, Students.plAutor: Marta Wziątek
Ostatnia aktualizacja: 06.10.2011, godz. 11:45 - Marta Wziątek