sankcje-zachodu_new Katedra Teorii Polityki i Studiów Wschodnich Instytutu Nauk o Polityce i Administracji Wydziału Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, Fundacja Konrada Adenauera w Polsce, Instytut Europy Środkowej w Lublinie oraz „Team Europe" przy Przedstawicielstwie Komisji Europejskiej w Polsce, Europe Direct Lublin i Towarzystwo Nauki i Kultury „Libra" zapraszają na webinarium pt. Sankcje Zachodu wobec Rosji: finansowy blitzkrieg vs. kontrsankcje.
Data: Lublin, 14 marca 2022 roku, godz. 13.00-14.00 (webinarium)

Uczestnicy:
Moderacja: prof. Tomasz Stępniewski, Katolicki Uniwersytet Lubelski / Instytut Europy Środkowej /ekspert Team Europe Komisji Europejskiej
Prof. Dorota Niedziółka, Kierownik Katedry Geografii Ekonomicznej, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Prof. Michał Słowikowski, Uniwersytet Łódzki
Dr Michał Paszkowski, Instytut Europy Środkowej w Lublinie

Webinarium będzie transmitowane pod następującym linkiem:

Autor: Maria Mazurek-Olszowa
Ostatnia aktualizacja: 14.03.2022, godz. 08:22 - Grzegorz Tutak