Instytut Dziennikarstwa i Zarządzania KUL zaprasza na XI Studenckie Spotkania Komunikacji pt. Dziennikarz i media w nieprzewidywalnym świecie 18 maja 2023 r. o godz. 10.00 w CTW-114. Gościem głównym wydarzenia będzie Redaktor Agnieszka Gozdyra, dziennikarka Polsat News, prowadząca m.in. program „Debata Dnia”. Liderzy Koła Naukowego Studentów Dziennikarstwa KUL poprowadzą rozmowę z dziennikarką poświęconą warsztatowi pracy, etyce dziennikarskiej oraz pracy w warunkach współczesnych przemian. Druga część XI Studenckich Spotkań Komunikacji będzie poświęcona warsztatom kreatywnego pisania, w których weźmie udział młodzież licealna. Młodzież otrzyma zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu oraz zestaw upominków. Wydarzenie ma charakter edukacyjny, integracyjny, formacyjny i promocyjny.

Otwarcie 10.00

dr hab. Beata Piskorska, prof. KUL, prorektor ds. studentów, doktorantów i rozwoju
dr hab. Justyna Szulich-Kałuża, prof. KUL, dyrektor Instytutu Dziennikarstwa i Zarządzania
Rozmowa z redaktor Agnieszką Gozdyrą (Polsat News)