Katedra Teorii Polityki i Studiów Wschodnich Instytutu Nauk o Polityce i Administracji Wydziału Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, Fundacja Konrada Adenauera w Polsce, Instytut Europy Środkowej w Lublinie oraz „Team Europe" przy Przedstawicielstwie Komisji Europejskiej w Polsce, Europe Direct Lublin i Towarzystwo Nauki i Kultury „Libra" zapraszają na webinarium pt. Unia Europejska-USA-Rosja a stabilność Ukrainy.

Data: Lublin, 26 stycznia 2022, godz. 10.00-11.30 (webinarium)

Uczestnicy:

Moderacja: prof. Tomasz Stępniewski, Katolicki Uniwersytet Lubelski / Instytut Europy Środkowej /ekspert Team Europe Komisji Europejskiej

Dr Agnieszka Bryc, Uniwersytet Mikołaja Kopernia w Toruniu

Dr Oleksii Polegkyi, Academic Director, Center for Public Diplomacy, Kijów, Ukraina

Dr Tomasz Pugacewicz, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Dr Andrzej Szabaciuk, Katolicki Uniwersytet Lubelski / Instytut Europy Środkowej

Webinarium będzie transmitowane pod następującym linkiem:

Autor: Maria Mazurek-Olszowa
Ostatnia aktualizacja: 26.01.2022, godz. 07:52 - Maria Mazurek-Olszowa