5 grudnia - Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

3_3
Okres Świąt i Mikołajki wzbudzają w nas poczucie, że warto zrobić coś dla innych. Jednak jak wygląda sytuacja, kiedy znika świąteczna aura? Czy Polacy angażują się w wolontariat?  Czy każdy może być wolontariuszem? Jakie znaczenie społeczne ma wolontariat?
Czytaj dalej...

IV Międzyuczelniany Konkurs Wiedzy Podatkowej KUL 2019

4_4

Organizatorem Konkursu jest Koło Naukowe Rachunkowości i Podatków KUL przy Katedrze Rachunkowości, w Instytucie Ekonomii i Finansów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła. Uczestnikami Konkursu mogą być Studenci kierunków ekonomicznych i prawniczych, studiów I i II stopnia.

Czytaj dalej...

Jak być widocznym dla pracodawcy bez wysyłania 100 CV tygodniowo?

1_3

Ponad 250 pracodawców w jednym miejscu i kontakt z nimi przez jedno kliknięcie? To możliwe! Dzięki  platformie Portal Kariery współpraca pomiędzy studentami/absolwentami, a pracodawcami nigdy nie była łatwiejsza. Wykorzystaj Portal Kariery, bądź widoczny dla pracodawcy i kontaktuj się z nim z darmową i zawsze dostępną przestrzeń wirtualną.

Czytaj dalej...

Młodzieżowy Festiwal Unii Lubelskiej | 12 grudnia 2019 r.

1_3

Fundacja Sempre a Frente zaprasza do udziału w Młodzieżowym Festiwalu Unii Lubelskiej, który odbędzie się 12 grudnia 2019 roku w Trybunale Koronnym w Lublinie, w godzinach 9:00-13:30

Czytaj dalej...

Projekt dla osób niepełnosprawnych pn. "Absolwent"

1_3

Uczestnicy będą mogli skorzystać m.in. z następujących form wsparcia: szkolenia zawodowe, staże zawodowe, pośrednictwo pracy. Ponadto zapewniamy wsparcie specjalistów: psychologów, doradców zawodowych, pośredników pracy, prawników.

Czytaj dalej...

Darmowy kreator CV

1_3

Informujemy, że już można skorzystać z darmowego kreatora CV portalu Aplikuj.pl. Aby włączyć narzędzie, należy jedynie wypełnić krótki formularz rejestracyjny.

Czytaj dalej...

Zostań ambasadorem oprogramowania Allplan w Polsce

1_3

Studiujesz budownictwo lub architekturę? Interesujesz się technologią BIM i nowoczenymi rozwiązaniami wspomagającymi pracę projektantów? Jesteś osobą samodzielną, zdescyplinowaną, komunikatywną i posiadasz zdolności organizacyjne?  Zostań oficjalnym ambasadorem oprogramowania Allplan w Polsce i zadbaj o swoją przyszłość zawodową!

Czytaj dalej...

Darmowe e-learningi KPMG

2_3 W ramach działalności Klubu Step Ahead w tym roku akademickim przygotujemy dla studentów (zarejestrowanych w Klubie Step Ahead) darmowe e-learningi umożliwiające trenowanie kompetencji miękkich.
Czytaj dalej...

Nabór na studia w Kolegium Europejskim (College of Europe) – Stypendia MSZ RP dla najlepszych kandydatów

1_3

Kolegium Europejskie ogłasza nabór na rok akademicki 2020-2021. Co roku, ponad 70% studentów otrzymuje pełne lub częściowe stypendia finansowane ze środków rządowych, instytucji Unii Europejskiej lub sektora prywatnego. Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP oferuje pełne stypendia najlepszym kandydatom z Polski.

Czytaj dalej...

4 mity na temat Assessment Center

Assessment Center to coraz częściej spotykana metoda rekrutacji. Sesję przeprowadzają asesorzy, którzy kompleksowo sprawdzają i oceniają kompetencje potencjalnych pracowników. Z tą metodą wiąże się wiele mitów – poznaj najczęściej powtarzane teorie.

Czytaj dalej...