KSAP - Akademia Transformacji Energetyczno-Klimatycznej (ATEK)

 

2_3
Akademia Transformacji Energetyczno-Klimatycznej jest nowatorskim projektem edukacyjnym, który ma służyć zapewnieniu wykwalifikowanej kadry dla administracji publicznej realizującej zadania w obszarze Zielonego Ładu. Głównym celem jest przeprowadzenie kształcenia dla 30 młodych absolwentów.
Czytaj dalej...

Stypendium GFPS - Polska na wyjazd naukowy do Niemiec na semestr letni 2022

1_3
Studenci mogą ubiegać się o stypendium organizowane przez GFPS-Polska na wyjazd naukowy do Niemiec na semestr letni 2022. GFPS-Polska to organizacja studencka powstała w 1994 roku. Jej celem statutowym jest wspieranie nauki, współpracy i wymiany studenckiej oraz naukowej między Polską a Niemcami.
Czytaj dalej...

Stowarzyszenie Synergia - projekt dla osób z niepełnosprawnościami "Lubelskie bez barier"

1_3
Celem projektu jest zwiększenie poziomu i jakości zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami oraz osób biernych zawodowo z powodu choroby. Uczestnikiem projektu może zostać bezrobotna pełnoletnia osoba niepełnosprawna bądź pełnoletnia osoba bierna zawodowo z powodu choroby, zamieszkująca teren województwa lubelskiego.
Czytaj dalej...

Ambasador Marki

5_4

Grupa Azoty poszukuje AMBSADORÓW MARKI. Propozycja dla studentów i doktorantów, czynnych użytkowników mediów społecznościowych. Jest to nabór na kolejną - V edycję  programu Ambasador Marki Grupy Azoty.

Czytaj dalej...

TKP Academy – Student Program

 

1_3

TKP Academy – Student Program to cykl praktycznych warsztatów i wykładów w formie online, przygotowanych przez ekspertów prawa własności intelektualnej, prawa IT i gamingu oraz ochrony danych osobowych z kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy.

Czytaj dalej...

Wymiana polsko-ukraińska w Łodzi!

 

1_3

Celem projektu jest wzmocnienie umiejętności cyfrowych i społecznych młodzieży, ich zaangażowania z działalność społeczną, w wolontariat, a także budowanie potencjału III sektora opartego na silnych młodzieżowych liderach społecznych.

Czytaj dalej...

Profesjonalne zdjęcia do CV

Kreuj obraz zawodowy. Profesjonalne zdjęcia do CV - Bezpłatne udostępnienie Kreatora Zdjęć do CV w celu podwyższenia konkurencyjności kandydata na rynku pracy.

Czytaj dalej...

Fundacja Heros oferuje bezpłatną możliwość skorzystania różnych z form wsparcia

Działalność Fundacji Heros skupia się na wszechstronnej pomocy osobom z niepełnosprawnościami, której celem jest aktywizacja zawodowa oraz społeczna. Obecnie działamy na terenie województw lubelskiego, świętokrzyskiego oraz podkarpackiego i prowadzimy rekrutację do następujących projektów współfinansowanych ze środków Państwowego Funduszy Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych:

Czytaj dalej...

Zaproszenie na konferencję

Już 14.10.2021 odbędzie się największa konferencja poświęcona Front-end i JavaScript, czyli dev.js Summit 2021 (online). Link do rejestracji na wydarzenie: https://devjssummit.pl/

 

Czytaj dalej...

Fundacja Rex Support Group zaprasza na darmowe szkolenia online z przedsiębiorczości

Fundacja Rex Support Group zaprasza studentów oraz absolwentów na darmowe szkolenia online z przedsiębiorczości

Czytaj dalej...