Zostań Ambasadorem/Ambasadorką BIURA KARIER KUL

5_4 Biuro Karier KUL organizuje nabór praktykantów na stanowisko Ambasadora/ki. Poszukujemy osób aktywnych, które chcą zaangażować się w działalność biura, wykorzystując własne umiejętności oraz zdobyć nowe doświadczenie w zakresie PR i promocji.
Czytaj dalej...

Trendy w CV - co może Cię zaskoczyć?

1_3

CV szyte na miarę to takie, które jest spójne z pozostałymi dokumentami aplikacyjnymi i odpowiada na oczekiwania wybranego pracodawcy. Aktualność danych, czytelny i przejrzysty układ treści, konkretne opisy i przykłady podejmowanych działań zawodowych – to kluczowe elementy, na które rekruterzy zwracają uwagę w 2019 r.

Czytaj dalej...

Sharing economy – online training programme

1_3

Szkolenie skierowane jest do: start-upów, firm działających w obszarze ekonomii współdzielenia (sharing economy), osób np. z pomysłem na stworzenie platformy funkcjonującej na zasadzie sharing economy.

Czytaj dalej...

Rozpoczynamy rekrutację studentów KUL do programu rozwojowego  „Cool Careers”

rekrutacja

Szykujcie się! Już tego lata rusza program "Cool Careers", który może odmienić życie zawodowe kogoś z Was! Wyposażymy Cię w ‘pakiet startowy" wiedzy o sobie oraz kompetencji i umiejętności potrzebnych na rynku pracy!

Czytaj dalej...

Jak skutecznie przygotować się do poszukiwania i odbycia praktyki?

1_3

Chcesz odbyć praktyki, ale zupełnie nie wiesz jak się za to zabrać? Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych? Zrób porządki w swoim CV i znajdź miejsce do obywania praktyk z Biurem Karier KUL.

Czytaj dalej...

Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO) ogłosił konkurs na stanowiska administratorów (AD5)

5_4 Kandydaci powinni posiadać dyplom ukończenia dowolnych studiów wyższych trwających co najmniej 3 lata, znać 2 języki europejskie i być obywatelem UE. Zgłaszać mogą się również studenci ostatniego roku, pod warunkiem że zdobędą dyplom do 31 lipca 2019 r.
Czytaj dalej...

Najnowsze karierowe wydanie „Eurostudenta”

1_3

Z nami poznasz najlepszych pracodawców i sprawdzisz oferty liderów z branż takich jak: audyt, konsulting, bankowość, FMCG i retail i TSL!

Czytaj dalej...

Program stażowy - kurs języka programowania JavaScript

5_4 Po skończonym programie szkoleniowym najlepsi uczestnicy mają szansę na miejsce pracy w firmie News Hub Media.
Czytaj dalej...

Konkurs Jubileuszowy na najlepszą pracę magisterską lub licencjacką na temat rozwoju rolnictwa i przetwórstwa rolno-spożywczego.

4_4

Do Konkursu mogą być zgłaszane prace absolwentów, których obrona odbyła się w 2018 lub w 2019 roku. Problematyka musi być związana z szeroko rozumianym rozwojem agrobiznesu, tj. postępem, innowacyjnością i rozwojem gospodarstw rolnych, terenów wiejskich oraz innych działań przynoszących wartość dodaną dla społeczeństwa wiejskiego, środowiska naturalnego, gospodarstw rolnych, przemysłu rolno-spożywczego itp.

Czytaj dalej...

Rekrutacja do Programu Ambasadorskiego EY

5_4

Do końca maja do konkursu można zgłaszać artykuły publikowane w mediach oraz publikowane prace naukowe i popularnonaukowe na temat edukacji. Autorzy zwycięskich prac otrzymają nagrody w wysokości do 10 000 zł. podczas uroczystej gali w listopadzie br.

Czytaj dalej...