Letnia Akademia Kompetencji 2020 Biura Karier KUL | bezpłatne webinary

1_3

 

Zapraszamy do udziału w Letniej Akademia Kompetencji 2020 Biura Karier KUL to praktyczne webinary zawodowe przeprowadzone w wakacje przez TOPowych ekspertów HR, praktyków biznesu i doświadczonych doradców dla studentów, świeżo upieczonych absolwentów i osób z dorobkiem zawodowym.

 

Czytaj dalej...

Wywiad ze studenckim ambasadorem Jeronimo Martins | warto poznać #8

3_3

Jak co tydzień prezentujemy wywiad z kolejnym studentem z Lublina, który w roku akademickim 2019/2020 pełni funkcję ambasadora pracodawcy. Poznajcie Katerynę, która reprezentuje firmę Jeronimo Martins.

Czytaj dalej...

Wywiad ze studenckim Ambasadorem Kaufland Polska | warto poznać #7

3_3

Czy słyszeliście o programie ambasadorskim Kaufland Polska? Dziś o tym tej marce nie tylko w perspektywie sklepu w okolicy, opowiada Katarzyna, która do końca czerwca pełni funkcję ambasadora Kaufland Polska. 

Czytaj dalej...

Wywiad ze studenckim Ambasadorem Deloitte | warto poznać #5

3_3

Już coraz mniej czasu zostało na dołączenie do nowego zespołu studenckich przedstawicieli Deloitte. Rekrutacja trwa do 30.04.2020 r. dlatego sprawdź, jak swoją przygodę z reprezentowaniem firmy Deloitte wspomina Beata w ramach naszego cyklu #wartopoznać i aplikuj!  

Czytaj dalej...

Skuteczni na rynku pracy – mini ankieta Biura Karier

1_3

Bardzo krótka (naprawdę!) ankieta, badająca Twoje potrzeby w obszarze wejścia i poruszania się po rynku pracy. Dla Ciebie to chwila, a dla nas szansa na dopasowanie oferty Biura Karier do Twoich potrzeb i oczekiwań!

Czytaj dalej...

Wywiad ze studenckim Ambasadorem Grupy Azoty | warto poznać #3

3_3

Ambasadorzy pracodawców stanowią organizacyjne i merytoryczne wsparcie dla firmy, aktywnie włączając się w realizację działań skierowanych do młodych ludzi na danej uczelni. Dziś o takiej formie działalności studenckiej opowie Agata, która w roku akademickim 2019/2020 pełni funkcję ambasadora Grupy Azoty Puławy.

Czytaj dalej...

Wywiad ze studenckim Ambasadorem EY | warto poznać #2

3_3

Praca studenckiego ambasadora pracodawcy to niepowtarzalna szansa na poznanie konkretnej firmy od „kuchni”: jej struktury i kultury organizacyjnej, ludzi od HR’u i specjalistów z danej dziedziny. Poznajcie kolejnego studenta, który od października 2019 r. pełni funkcję ambasadora firmy EY. Maciek opowiada jak udział w tym programie go rozwinął i dał prawdziwego "kopa" jego karierze.

Czytaj dalej...

Oferty Pracy, Staży, Praktyk

1_3

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy, praktyk, staży adresowanymi do studentów i absolwentów lubelskich uczelni

Czytaj dalej...

5 narzędzi on-line do przygotowywania atrakcyjnej prezentacji | #przydasie

3_3

Przestawiamy się na naukę i pracę on-line. Większość naszych projektów w pracy i na uczelni będzie opierać się o prezentacje. Przedstawiam kilka narzędzi do przygotowywania prezentacji, dzięki którym zabłyśniecie przed zespołem lub wykładowcą.

 

Czytaj dalej...

Wywiad ze studenckim Ambasadorem PZU | warto poznać #1

3_3

Ruszamy z serią wywiadów, które przeprowadziłam (on-line😉) ze studentami, którzy w roku akademickim 2019/2020 pełnią funkcję ambasadorów marek pracodawców. Co tydzień jeden z nich opowie, czym się zajmują i jakie korzyści przynosi im pełniona funkcja. Możecie być pewni: to będą rzetelne informacje z pierwszej ręki.

Czytaj dalej...