CV na miarę sukcesu | #przydasie

3_3

Niektóre badania podają, że potencjalny pracodawca poświęca zaledwie 6 sekund na sprawdzenie kandydata. Dlatego też istotne jest, aby nasze CV było nie tylko rzeczowe, ale też schludne i atrakcyjne wizualnie. Sprawdź jakich darmowych narzędzi możesz użyć, żeby stworzyć profesjonalne CV.

Czytaj dalej...

Pora wziąć stery kariery we własne ręce! Zrób audyt kariery.

3_3

Masz już za sobą różne doświadczenia zawodowe, ale coraz częściej odczuwasz, że stoisz w martwym punkcie? Chcesz się dalej rozwijać zawodowo, podejmować nowe wyzwania, więcej zarabiać, ale w Twojej firmie nie ma na to szans? Kiedy nie wiemy co dalej robić i nie mamy pomysłu na siebie lub napotykamy na jakieś blokady w rozwoju kariery warto pomyśleć o audycie kariery.

Czytaj dalej...

Bezpłatny planner poszukiwania pracy

1_3

Zapraszamy do lektury Poradnika 7 dni poszukiwania pracy(edycja 2019).

Czytaj dalej...

Publikacja: „Stypendia. Co? Gdzie? Jak?" Fundacji Dobra Sieć

1_3

Zapraszamy do lektury i promocji najnowszej publikacji zespołu Fundacji Dobra Sieć pod tytułem „Stypendia. Co? Gdzie? Jak?", która powstała na zlecenie i przy wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Publikacja omawia wyniki badań polskich organizacji stypendialnych oraz przybliża sposób działania kilku programów stypendialnych.

Czytaj dalej...

Własny biznes jeszcze na studiach? Tak, to możliwe!

1_3

Czy chodź raz w życiu zastanawiałeś się, jak to jest prowadzić własną firmę? A może masz już konkretny pomysł na biznes i planujesz jego realizację? Jeśli chodź na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś „TAK”, to zapraszam Cię do przeczytania krótkiego artykułu.

Czytaj dalej...

Zostań dyplomatą!

rekrutacja

Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP ogłosiło nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną w edycji 2020A. Aplikacja jest skierowana do osób zainteresowanych podjęciem pracy w polskiej służbie zagranicznej. Obejmuje ona szkolenia i staże zarówno w centrali MSZ w Warszawie, jak i w placówkach zagranicznych RP.

Czytaj dalej...

Szczegółowy zakres i harmonogram programu "Cool Careers"

rekrutacja

Szykujcie się! Już tego lata rusza program "Cool Careers", który może odmienić życie zawodowe kogoś z Was! Wyposażymy Cię w ‘pakiet startowy" wiedzy o sobie oraz kompetencji i umiejętności potrzebnych na rynku pracy!

Czytaj dalej...

Marka osobista na studiach

3_3

Na Facebooku szpiegują Cię nie tylko sąsiedzi i dawne licealne miłości. Na Twojego Facebooka zaglądają też rekruterzy, więc lepiej się pilnować. W końcu wszyscy mamy znajomych, którzy udostępniają zdjęcia wywołujące lekki uśmiech albo, co gorsza, zażenowanie, a nikt z nas nie chce być oceniany podobnie. Jak temu przeciwdziałać? Można chociażby zacząć od audytu swoich mediów społecznościowych.

Czytaj dalej...

Absolwencie! Wystartuj najlepiej jak potrafisz!

1_3

Wyczekiwany moment. Właśnie uroczyście kończysz studia. Tato jest z ciebie dumny, mama ociera łzy wzruszenia. Jeszcze pamiątkowe zdjęcia z promotorem i kolegami z seminarium. Teraz wszyscy (łącznie z Tobą) oczekują, że twoja ścieżka kariery potoczy się błyskawicznie. Chcesz by się tak stało? Sprawdź jak możemy Ci pomóc!

Czytaj dalej...

Pora pomyśleć jak ma wyglądać Twoja kariera

1_3

Wakacje rozpoczęły się na dobre! To doskonały moment, aby wygospodarować godzinę i spotkać się z naszym doradcą kariery. Pomożemy w odkryciu Twoich mocnych stron oraz określeniu celów zawodowych. Gwarantujemy Ci pomoc w przygotowaniu profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych oraz skutecznie przygotujemy Cię do rozmowy kwalifikacyjnej.

Czytaj dalej...