Oferty Pracy, Staży, Praktyk

1_3

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy, praktyk, staży adresowanymi do studentów i absolwentów lubelskich uczelni

Czytaj dalej...

5 narzędzi on-line do przygotowywania atrakcyjnej prezentacji | #przydasie

3_3

Przestawiamy się na naukę i pracę on-line. Większość naszych projektów w pracy i na uczelni będzie opierać się o prezentacje. Przedstawiam kilka narzędzi do przygotowywania prezentacji, dzięki którym zabłyśniecie przed zespołem lub wykładowcą.

 

Czytaj dalej...

Wywiad ze studenckim Ambasadorem PZU | warto poznać #1

3_3

Ruszamy z serią wywiadów, które przeprowadziłam (on-line😉) ze studentami, którzy w roku akademickim 2019/2020 pełnią funkcję ambasadorów marek pracodawców. Co tydzień jeden z nich opowie, czym się zajmują i jakie korzyści przynosi im pełniona funkcja. Możecie być pewni: to będą rzetelne informacje z pierwszej ręki.

Czytaj dalej...

Katalog Language Job Guide 2020 już gotowy!!!

1_3 Linguajob.pl to pierwszy w Polsce portal pracy skierowany do specjalistów o kompetencjach językowych z rónych branż w Polsce i za granica.
Czytaj dalej...

Płatne staże dla studentów KUL

1_3

Dział Komercjalizacji Wiedzy zaprasza studentów KUL ostatniego roku studiów stacjonarnych wybranych kierunków do udziału w płatnych stażach. Szczegóły: Collegium Norwidianum pokój 201 lub pod mejlem stazkariery@kul.pl

Czytaj dalej...

Profil Klienta w Portalu Kariery - znajdź się w wyszukiwaniach pracodawców

1_3

Portal Kariery to narzędzie, które pomoże Ci przez jedno klikniecie zaaplikować na ofertę pracy, stażu lub praktyk. Sprawdź jak być widocznym dla pracodawcy poprzez uzupełnienie istotnych informacji w swoim profilu.

Czytaj dalej...

CV na miarę sukcesu | #przydasie

3_3

Niektóre badania podają, że potencjalny pracodawca poświęca zaledwie 6 sekund na sprawdzenie kandydata. Dlatego też istotne jest, aby nasze CV było nie tylko rzeczowe, ale też schludne i atrakcyjne wizualnie. Sprawdź jakich darmowych narzędzi możesz użyć, żeby stworzyć profesjonalne CV.

Czytaj dalej...

Pora wziąć stery kariery we własne ręce! Zrób audyt kariery.

3_3

Masz już za sobą różne doświadczenia zawodowe, ale coraz częściej odczuwasz, że stoisz w martwym punkcie? Chcesz się dalej rozwijać zawodowo, podejmować nowe wyzwania, więcej zarabiać, ale w Twojej firmie nie ma na to szans? Kiedy nie wiemy co dalej robić i nie mamy pomysłu na siebie lub napotykamy na jakieś blokady w rozwoju kariery warto pomyśleć o audycie kariery.

Czytaj dalej...

Bezpłatny planner poszukiwania pracy

1_3

Zapraszamy do lektury Poradnika 7 dni poszukiwania pracy(edycja 2019).

Czytaj dalej...

Własny biznes jeszcze na studiach? Tak, to możliwe!

1_3

Czy chodź raz w życiu zastanawiałeś się, jak to jest prowadzić własną firmę? A może masz już konkretny pomysł na biznes i planujesz jego realizację? Jeśli chodź na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś „TAK”, to zapraszam Cię do przeczytania krótkiego artykułu.

Czytaj dalej...