Zapraszamy na Dni Otwarte online w KSAP

1_3 Osoby zainteresowane kształceniem w Krajowej Szkole Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego będą mogły zapoznać się z programem kształcenia, możliwościami rozwoju zawodowego po jej ukończeniu oraz porozmawiać ze słuchaczami i pracownikami KSAP.
Czytaj dalej...

Rekrutacja do KSAP

5_4 Już niedługo zaczyna się kolejna rekrutacj do KSAP! Na zgłoszenia czekamy od 1 czerwca do 14 sierpnia. Słuchacze przez 18 miesiecy zdobywaja wiedzę i umiejetności praktyczne niezbędne do sużby publicznej.
Czytaj dalej...

Bezpłatne Webinary Akademii Gfi

3_3

Serdecznie zapraszamy na dwa bezpłatne Webinary Akademii Gfi. Pierwszy z nich odbędzie się 4 czerwca, jest przeznaczany dla osób początkujących i dotyczy zadań QA oraz roli osoby na tym stanowisku w projekcie. Drugi planowany jest na 10 czerwca i będzie poświęcony testom jednostkowym w bazach danych Oracle, w związku z czym konieczna jest podstawowa wiedza na temat baz danych Oracle oraz języka zapytań SQL.

Czytaj dalej...

Wywiad ze studenckim Jeronimo Martins | warto poznać #8

3_3

Jak co tydzień prezentujemy wywiad z kolejnym studentem z Lublina, który w roku akademickim 2019/2020 pełni funkcję ambasadora pracodawcy. Dziś rozmowa z Piotrem, który opowiada, czym się zajmuje jako ambasador KPMG i jakie korzyści przyniosła mu pełniona funkcja.

Czytaj dalej...

Nabór osób niewidomych i słabo widzących do projektu Aktywny Absolwent

5_4

Instytut Tyflologiczny Polskiego Związku Niewidomych kontynuuje nabór do drugiej edycji projektu "Aktywny Absolwent"  dającego szansę osobom niewidomym i słabo widzącym na znalezienie zatrudnienia.Do projektu mogą zgłaszać się osoby  nastawione na aktywne poszukiwanie pracy.

Czytaj dalej...

Ruszyła rekrutacja do kolejnej edycji programu Ambasadorzy KPMG

5_4

 

Ambasadorzy KPMG to roczny program dla studentów, dający możliwość poznania specyfiki pracy w branży audytorsko-doradczej. Do programu mogą aplikować studenci kierunków finansowych, ekonomicznych, prawniczych, informatycznych lub nauk ścisłych, którzy chcieliby w niedalekiej przyszłości podjąć pracę w branży audytorsko-doradczej.

Czytaj dalej...

Jakie mogą być pomysły na nietypowe CV?

3_3

Wzbudzenie zainteresowania rekrutera, by zechciał dokładniej zapoznać się z informacjami zawartymi w życiorysie – to pierwszy cel każdego poszukiwacza pracy. Jednym ze sposobów, by go osiągnąć, jest przygotowanie nietypowego i kreatywnego CV, które może zaskoczyć pracodawcę. Czy daje to gwarancję sukcesu? W pewnych branżach jest ogromnym atutem, ale są też takie, w których lepiej pozostać przy tradycyjnej formie dokumentów aplikacyjnych.

Czytaj dalej...

Wywiad ze studenckim Ambasadorem Kaufland Polska | warto poznać #7

3_3

Czy słyszeliście o programie ambasadorskim Kaufland Polska? Dziś o tym tej marce nie tylko w perspektywie sklepu w okolicy, opowiada Katarzyna, która do końca czerwca pełni funkcję ambasadora Kaufland Polska. 

Czytaj dalej...

Stypendia, staże i konkursy w czasie epidemii

1_3

Fundacja Dobra Sieć od ponad 10 lat aktywnie działa na rzecz popularyzacji wiedzy o programach stypendialnych. Od 2006 roku prowadzi portal MojeStypendium.pl, w którego bazie od początku istnienia serwisu zgromadzono ponad 12 tysięcy ofert stypendiów, konkursów i staży. 

Czytaj dalej...

Konkurs na płatny staż

4_4 Agencja marketingowa NPROFIT organizuje dwumiesięczny płatny staż dla studentów. Do udziału zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką pozycjonowania i reklamy w Internecie. U nas mają szansę na poszerzenie wiedzy i zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.
Czytaj dalej...