ZNAJDŹ SWOJE MIEJSCE NA RYNKU PRACY!

 

XII Studenckie Targi Pracy i Praktyk

już za nami

 

 

54 wystawców spotkało się ze studentami
i absolwentami KUL
 

 

 

 

_______________________________________________________________

 

KLUCZ DO SUKCESU – WYKSZTAŁCENIE I KOMPETENCJE!!!

 

 

W tegorocznej edycja targów udział wzięli prestiżowi pracodawcy między innymi: Atos, Deloitte, Procter and Gamble Polska, Grupa Pracuj S.A., HCL Poland, Infosys Poland, Kancelaria Prawna Filipek &Kamiński, PKO Bank Polski S.A., Port Lotniczy Lublin S.A., PZL Świdnik i wiele innych.

 

 

 

LISTA WYSTAWCÓW!

 

Wykształcenie to niezbędne minimum oczekiwane przez pracodawców. Konkurencyjność na rynku pracy, to kombinacja dobrego wykształcenia, praktycznych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego. Studia to świetny czas na uzupełnienie CV praktykami i stażami. Taką szansę stworzyli pracodawcy, z którymi lubelscy żacy spotkali się podczas Studenckich Targów Pracy i Praktyk, które po raz dwunasty odbyły się na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.

 

W Targach wzięło blisko 54 pracodawców – swoją ofertę przedstawili pracodawcy reprezentujący różne branże: finanse, bankowość, doradztwo personalne, IT, służby mundurowe, fundusze strukturalne i inne. W trakcie bezpośredniej rozmowy pracodawcy, chętnie przybliżali charakter pracy na poszczególnych stanowiskach, oczekiwania wobec kandydatów. Udział w targach wzięły także osoby rozpoczynające studia. Warto już na pierwszych latach studiów dowiedzieć się, jakich kompetencji i kwalifikacji pracodawcy wymagają od kandydatów w procesie selekcji. Informacja ta jest cenna, ponieważ wskazuje umiejętności, które należy szlifować jeszcze podczas studiów.

 

 

 ____________________________________________________

 

WYGRYWAJĄ KANDYDACI Z ROZWINIĘTYMI KOMPETENCJAMI !!!

 

SESJA SZKOLENIOWA

 

 

Badania pokazują, że największe luki kompetencyjne w grupie osób wchodzących na rynek pracy znajdują się w obszarze kompetencji społecznych. Właśnie dlatego pracodawcy przygotowali dla studentów pakiet bezpłatnych szkoleń.

 

 

_____________________________________________________

 

ZDANIEM EKSPERTA !!!

 

STREFA INDYWIDUALNYCH KONSULTACJI

 

 

 

 

 

 

Na prośbę studentów poszerzyliśmy ofertę targów o strefę indywidualnych konsultacji ze specjalistami ds. HR oraz doradcami personalnymi. W tym miejscu zainteresowani mogli  zweryfikować swoje CV, wziąć udział w symulacji rozmowy kwalifikacyjnej oraz zapytać o kompetencje niezbędne w danej branży.

 

 

Lista ekspertów

 

 

 _____________________________________________________________

PARTNERZY MERYTORYCZNI

   
 
 
Autor: Marta Wziątek
Ostatnia aktualizacja: 21.12.2016, godz. 12:01 - Olga Żarska-Stępień