Zapraszamy Państwa do zapoznania się z działaniami, które studenci Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej, realizują w świetle idei Edukacji przez służbę 

 

Aktualnie studentki III są zaangażowane w działania pomocowe, na rzecz dzieci uchodźców z Ukrainy, które zamieszkują w Domu Dziecka w Puławach. Z kolei roku II rozpoczął współpracę, w zakresie pomocy w adaptacji szkolnej dzieci, które przybyły do Nas z Ukrainy, w Szkole Podstawowej nr 10 w Lublinie. 

 

Zapraszamy także do obejrzenia zdjęć z projektów edukacyjnych realizowanych w Niepublicznej Szkole Podstawowej Świętego Jana Bosko w Lublinie  oraz w Przedszkolu nr 2 w Przemyślu, przez studentki uczestniczące z zajęciach Mistrzowie Dydaktyki 

278795081_530992688519101_3396623968779345533_n

 

Projekty zrealizowane:

Sensoryczne poznawanie świata- Kinga Żygała

Poznaję świat poprzez eksperymenty- Paulina Widomska

Projekt w trakcie realizacji: 

Codzienność w przedszkolu polskim i norweskim- Anna Kwarciana i Małgorzata Czarnomska

 

Zapraszamy studentów Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej do korzystania z materiałów, które przygotowywane są przez studentów dla studentów. Materiały zamieszczane są w grupie: 

 

Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna KUL

 

 

Zapraszamy do śledzenia utworzonego przy współpracy ze studentami kanału na YouTube, na którym zamieszczane są materiały  dla dzieci z edukacji wczesnoszkolnej oraz dla nauczycieli, pracującymi na tym etapie edukacyjnym:

 

Pedagogika KUL dla dzieci

 

Z okazji Dnia Dziecka, obchodzonego 1.06. 2021 r., studentki II roku opracowały komiksy, dla znanych utworów poezji dziecięcej. Przygotowany materiał znajduje się poniżej: 

 

KOMIKSY

 

Informujemy, iż w okresie od lutego do maja 2021  , studentki II roku pełnią dyżury online, na których udzielają pomocy w odrabianiu lekcji uczniom z klas edukacji elementarnej. Zapraszamy do nawiązania kontaktu , w celu przesyłania linków. Z uwzględnieniem reżimu sanitarnego jest też możliwa organizacja dyżurów stacjonarnych. 

 

 

Autor: Anna Badora
Ostatnia aktualizacja: 23.06.2022, godz. 13:10 - Anna Badora