OPEN STAGE 2016

Do 22 kwietnia mogą zgłaszać się wszyscy młodzi i utalentowani studenci, chętni by zaprezentować się, w ósmej edycji konkursu „Open Stage”.

W tym roku pula nagród wynosi 5000 złotych.

 

Uczestniczyć w konkursie mogą studenci wszystkich uczelni wyższych z województwa lubelskiego – państwowych i prywatnych, bez względu na kierunek i rok studiów. Nie ma też ograniczeń gdy chodzi o formę prezentacji – zaproszeni są tańczący, śpiewający, akrobaci  i mimowie. Scena jest naprawdę otwarta na różne talenty – trzeba tylko umieć je ciekawie zaprezentować.

 

„Open Stage” to największy lubelski konkurs dla artystycznie utalentowanych studentów. Stwarza szansę zaprezentowania swoich umiejętności na profesjonalnej scenie, jak również zdobycia nagrody finansowej.

 

Konkurs odbywa się w dwóch etapach. W eliminacjach wstępnych wyłaniane jest grono finalistów, którzy wystąpią 9 maja na sali widowiskowej Centrum Spotkania Kultur podczas gali finałowej konkursu. Do uczestnictwa w konkursie można zgłaszać się do 22 kwietnia, wypełniając formularz dostępny na stronie sztukmistrze.pl/openstage

 

Organizatorami wydarzenia są: Fundacja Sztukmistrze, Uczelniany Samorząd Studentów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II oraz Centrum Spotkania Kultur.

 

Więcej informacji pod adresem sztukmistrze.pl/openstage oraz na profilu

https://www.facebook.com/openstageKUL

 

 

 

 

 

Autor: Paweł Fil
Ostatnia aktualizacja: 25.05.2016, godz. 12:36 - Paweł Fil