Program GROSIK


Program Grosik
w Regionie Środkowowschodnim NSZZ „Solidarność"Program Grosik jest autorskim programem Działu Rozwoju Związku Regionu Podbeskidzie skierowanym do wszystkich członków NSZZ „Solidarność". Podobne programy wdrożyły związki zawodowe w większości krajów Unii Europejskiej. Obecnie przystępujemy do realizacji tego programu w naszym Regionie.

Wielu spośród naszych związkowców to ludzie o niskich dochodach. Ten program ma na celu ułatwić im życie, pomóc w zrobieniu tańszych zakupów. Każdy kto jest naszym członkiem będzie mógł z tej oferty skorzystać. Pomoc członkom naszego Związku będzie polegała na wynegocjowaniu stałych rabatów na różnego rodzaju zakupy towarów i usług. W tych regionach, gdzie rozpoczęto realizację programu Grosik udało się wynegocjować zniżki od 3 do 25 procent.

W celu koordynowania prac związanych z wdrażaniem, rozwijaniem i promowaniem programu Grosik została powołana SOLKARTA Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Targ Drzewny 3/7 w której sto procent udziału ma Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność".

Zarząd Regionu Środkowowschodniego NSZZ „Solidarność" rozpoczyna realizację programu Grosik dla członków naszego związku. Każdy z nich może otrzymać bezpłatnie imienną kartę magnetyczną, dzięki której w wybranych sklepach, punktach usługowych, aptekach, stacjach benzynowych itp. może uzyskać kilku lub nawet kilkunastoprocentowy rabat na zakupione towary lub usługi.


Regulamin Programu GROSIK
Oświadczenie o przystapieniu do Programu GROSIK


W celu uzyskania bliższych informacji dotyczących Programu GROSIK
prosimy o:


kontakt telefoniczny: 445 32 33 lub

kontakt mailowy: solidar@kul.lublin.pl

Informacje można uzyskać również osobiście
w Biurze Komisji Zakładowej OZ NSZZ "Solidarność" p. C-233

WSPÓŁPRACA

ikona
ikona
ikona
ikona
ikona
ikona