Specjalnie dla Państwa już

14 listopada 2013r. (czwartek)

na parterze i I piętrze Collegium Jana Pawła II w KUL

w godzinach: 10:00 - 14:00

są organizowane Studenckie Targi Pracy i Praktyk.

 

W IX edycji bierze udział 53 wystawców prezentujących oferty pracy stałej, dorywczej oraz oferty praktyk i staży zawodowych. Tego samego dnia uczestnicy targów będą mogli zarówno spotkać się z pracodawcami i dodatkowo odbyć bezpłatne szkolenia przeprowadzone przez trenerów wystawiających się firm. Oferta szkoleń jest różnorodna. Można jeszcze zapisać się na wybrane szkolenia. Szczegółowa oferta szkoleń znajduje się na stronie www.kul.pl/targi

 

Targi Pracy są realną szansą spotkania przyszłego pracodawcy. Zachęcając do aktywnego udziału w tym wydarzeniu, proponujemy wcześniej zapoznać się z ofertą wystawiających się fim, która jest dostępna również na stronie www.kul.pl/targi. Ułatwi to wybór interesującego stoiska, a rozmowa nie będzie nosiła znamion przypadkowości.

 

Pierwszy krok już wykonali pracodawcy zgłaszając gotowość udziału w targach, następny należy do Państwa. Warto więc 14 listopada zabrać ze sobą kilka kopii swojego CV oraz długopis i notatnik w przypadku potrzeby odnotowania ważnych informacji. Nie zapominajmy również o odpowiednim stroju, jak i postawie, ponieważ już w tym dniu kształtujemy pierwsze wrażenie na potencjalnym pracodawcy lub specjaliście ds. rekrutacji, z którym możemy mieć później spotkanie.

 

Z życzeniami skutecznych poszukiwań,

Zespół Biura Karier KUL

 

Więcej informacji na temat targów znajdziecie Państwo pod linkami:

www.kul.pl/targi

www.facebook.com/kulbiurokarier

 

 

Autor: Paweł Fil
Ostatnia aktualizacja: 10.11.2013, godz. 18:43 - Paweł Fil