Solidne ubezpieczenie na studencką kieszeń,

atrakcyjne warunki i uniwersytecka gwarancja jakości od lat!

 

 

 

NNW pozwoli czuć się pewniej na uczelni, w akademiku, na praktykach, wyjeździe za granicę lub po prostu w życiu codziennym.

 

Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (w skrócie: NNW) obejmuje całodobową ochronę w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków (zazwyczaj są to zwichniecie, złamania, odmrożenia, odparzenia) zaistniałych na terenie RP i za granicą. Jest to sposób na finansowe zabezpieczenie się przed ewentualnym nieszczęściem w postaci wypadku.

 

 

Posiadanie ubezpieczenia NNW jest konieczne przy odbywaniu większości praktyk studenckich.

 

 

Pech może przytrafić się każdemu - rozsądnie jest być ubezpieczonym!

Osoby w wieku od 20 do 25 lat mają największą skłonność do ryzyka. Prowadząc aktywny tryb życia, uprawiając sport, jesteśmy narażeni na wypadki, skutkujące mniejszym lub większym uszczerbkiem na zdrowiu.

 

Choć NNW nie uchroni nas przed nieszczęśliwymi wypadkami, to w znacznym stopniu może przyczynić się do złagodzenia ich skutków, umożliwiając podjęcie leczenia i rehabilitacji na odpowiednio wysokim poziomie, dzięki czemu szybciej wrócimy do zdrowia i osiągniemy pełną sprawność fizyczną.

 

Wysokość wypłaconego odszkodowania z NWW zależy od procentowego uszczerbku na zdrowiu, o którym orzeka komisja lekarska po zakończeniu leczenia. Za każdy procent uszczerbku należy się taki sam procent sumy ubezpieczenia. Na przykład: jeśli złamany palec zostanie zakwalifikowany jako 2% trwałego uszczerbku na zdrowiu, od ubezpieczyciela dostaniemy 2% z 4450zł, czyli 809 złotych.

 

Warto pamiętać, że NNW od innych rodzajów ubezpieczeń odróżnia możliwość sumowania świadczeń ze wszystkich zawartych umów ubezpieczenia.

 

 

Ubezpiecz się - nie zwlekaj dłużej!

Jednorazowa opłata za przystąpienie do ubezpieczenia NNW wynosi 50 zł. Można ją opłacić przelewem internetowym po pobraniu druku z dziekanatu.

 

 

Dowiedz się więcej! 
Ogólne warunki ubezpieczenia https://www.kul.pl/files/163/DF/warunkiubezpieczenia.pdf

Polisa https://www.kul.pl/files/163/DF/polisa.pdf

 
Zaświadczenie o posiadaniu ubezpieczenia NNW wydaje p. Anna Zepchła w Dziale Księgowości KUL, GG-54 (Gmach Główny, parter), tel. 81/ 445 42 85.

 

 

 

Autor: Paweł Fil
Ostatnia aktualizacja: 05.10.2017, godz. 14:03 - Leszek Wojtowicz