Konferencja prasowa inaugurująca Festiwal BOSS w Lublinie

W konferencji prasowej z okazji inauguracji lubelskiej odsłony Festiwalu BOSS udział wzięli: Mirosława Gałan (wiceprezes BCC), prof. Krzysztof Narecki (prorektor KUL), Tomasz Telej (właściciel firmy szkoleniowej Biznes Mind), Sławomir Olejnik (prezes Fundacji SF BCC), Tomasz Tokarski oraz Michał Eryk Południok.

przy stole

2014-04-10 Czytaj dalej...

Korowodu nie będzie?

Urząd Miasta Lublin i podległe mu służby nie wyrażają zgody na tradycyjną trasę Korowodu Studenckiego. W ten sposób burzą piękną ideę i długoletnią tradycję przemarszu studentów, którzy co roku przechodzili obok największych ośrodków akademickich miasta. Jako samorządy studenckie, organizujące korowód, nie składamy broni. Korowód to najważniejsze wydarzenie każdych Juwenaliów.

Więcej informacji tutaj.

2014-04-08

Konferencja prasowa organizatorów LDKS "JFK" 2014

Organizatorzy imprezy Lubelskie Dni Kultury Studenckiej "Juwenalia - Feliniada - KULturalia" 2014 i wydarzenia KOROWÓD STUDENCKI Lublin przedstawili na konferencji prasowej program wspólnej imprezy, zaprezentowali oficjalny plakat wydarzenia, a także odnieśli się do ostatnich doniesień medialnych nt. Korowodu Studenckiego i Sceny Miasta.

 

 

2014-04-08

MotoShow Lublin!

Juwenalia - Feliniada - Kulturalia ruszają dokładnie za miesiąc a już dziś zapraszamy do polubienia fanpage'a MotoShow! Znajdziecie tam najświeższe informacje na temat tego wydarzenia! Polecamy!

 

www.facebook.com/MotoShowLublin

2014-04-06

Badanie satysfakcji korzystania z automatów na KULu.

Drodzy studenci!
Jak zapewne zauważyliście, od paru dni na naszych KULowskich korytarzach, pojawiły się nowe, nowoczesne automaty z napojami i przekąskami. Jako Uczelniany Samorząd Studentów chcemy zadbać o odpowiedni poziom produktów i usług dostępnych za pośrednictwem tych automatów. Dlatego prosimy Was o odpowiedź na parę pytań dotyczących nowych "maszyn". Link do ankiety znajduje się tu: https://docs.google.com/forms/d/1xolLg61GefkhcOybUaCTK-t5fx12lqN4stpKMe0pQqc/
Z góry dziękujemy za pomoc!

2014-03-28

Festiwal Tradycji i Awangardy Muzycznej KODY

Ruszył nabór wolontariuszy na Festiwal Tradycji i Awangardy Muzycznej KODY. Festiwal odbędzie się w dn. 14-18 maja w budynku Centrum Kultury przy ul. Peowiaków 12 w Lublinie.

 

Festiwal Kody

 

 

2014-03-26 Czytaj dalej...

Szkolenie z Public Speaking

W imieniu Klubu Futuro Lublin zapraszamy na szkolenie z Public Speaking!

2014-03-26 Czytaj dalej...

Juwenalia - Feliniada - Kulturalia 2014!

Podczas konferencji prasowej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, przewodniczący samorządów studenckich z pięciu lubelskich uczelni (KUL, PL, UP, WSEI i WSNS) poinformowali o przebiegu Lubelskich Dni Kultury Studenckiej "Juwenalia - Feliniada - Kulturalia" 2014 i zaprezentowali oficjalny film promocyjny wspólnego wydarzenia. Zapraszam do obejrzenia. Będzie się działo !!!

 

 

(www.youtube.com/watch?v=2jOn2Izx3G4)

2014-03-13

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Życzenia dla wszystkich Pań usiłują złożyć Tomasz Tokarski -przewodniczący RUSS oraz Paweł Kur - Rzecznik Praw Studenta.
Wszystkiego najlepszego!!!

2014-03-09

Przewodniczący Rady USS promuje studia na KUL!

Kilka dni temu Akademicka Kronika Filmowa stworzyła film zachęcający do studiowania na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. W filmie wystąpił Tomasz Tokarski - Przewodniczący Rady Uczelnianego Samorządu Studentów. A oto efekt ich pracy - zachęcamy do obejrzenia! 

 

 

 

(Film dostępny również pod adresem: www.youtube.com/watch?v=NE_YtK0nOC0)

2014-03-01