XI Studenckie Targi Pracy i Praktyk

27 października 2015r.

 

 

 

Zapraszamy Państwa do udziału w XI edycji Studenckich Targów Pracy i Praktyk. Wydarzenie to stwarza możliwość bezpośredniego spotkania się ze studentami i absolwentami KUL-u oraz innych lubelskich uczelni wyższych, którzy rokrocznie licznie uczestniczą w organizowanej przez nas inicjatywie.

 

W poprzednich dziesięciu edycjach mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli: międzynarodowych korporacji, firm ogólnopolskich, a także lokalnych pracodawców, reprezentujących liczne branże, m.in. finanse, FMCG, pośrednictwo pracy, IT, doradztwo podatkowe, audyt, służby mundurowe, administrację państwową. Podobnie jak w poprzednich edycjach udział wystawców w targach jest całkowicie bezpłatny.

 

 

W ramach cyklu szkoleń towarzyszącego targom istnieje możliwość przeprowadzenia warsztatów/treningów o różnej tematyce (np. z obszaru umiejętności niezbędnych na danym stanowisku pracy). Zachęcamy także do aktywnego udziału w debacie eksperckiej "Maraton do pracy" poświęconej możliwościom i wyzwaniom rynku pracy oraz zaangażowanie się we współtworzenie "strefy konsultacji". 

 

 W dziesięciu edycjach targów współpracowało z nami 136 firm i instytucji.

 

ZGŁOSZENIA NALEŻY PRZESYŁAĆ DO 9 WRZEŚNIA 2015R.

 

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w organizacji Studenckich Targów Pracy i Praktyk postanowiliśmy przygotować dla Państwa również i w tej edycji ofertę sponsorską. Dzięki niej zyskują Państwo możliwość dodatkowego promowania się podczas organizacji i przebiegu inicjatywy oraz możliwość lepszego zapisania się w świadomości uczestników Targów.

 

Zachęcamy Państwa do udziału w XI edycji Studenckich Targów Pracy i Praktyk w charakterze Partnera lub Partnera Wspierającego. Jesteśmy przekonani, że inwestycja ta w środowisku akademickim zaprocentuje lepszym postrzeganiem Państwa firmy, jako pracodawcy zainteresowanego potencjałem studentów i absolwentów lubelskich uczelni wyższych.

 

W sprawie szczegółów oferty sponsorskiej
prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny:

marta.wziatek@kul.pl

tel. 81-445-43-71

 

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II po raz kolejny został laureatem Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych "Uczelnia Liderów" - 2015 i otrzymał certyfikat "Uczelnia Liderów".

Celem Programu jest identyfikowanie i promowanie najlepszych polskich uczelni oraz wartościowych ofert na rynku szkolnictwa wyższego, a także wskazywanie kandydatom na studia uczelni kształcących w oparciu o nowoczesne, innowacyjne programy studiów, zgodnie z potrzebami rynku pracy.

 

PARTNERZY MERYTORYCZNI

   
 

 

 

Autor: Marta Wziątek
Ostatnia aktualizacja: 04.10.2015, godz. 20:03 - Marta Wziątek