Życzenia świąteczne

A Słowo stało się ciałem
i zamieszkało wśród nas.
I oglądaliśmy Jego chwałę,
chwałę, jaką Jednorodzony otrzymuje od Ojca,
pełen łaski i prawdy.
(J 1,14)

Odnalezienia osobistej drogi do Boga, który rodzi się niezależnie od skali otaczającego ludzkość mroku, dla całej Wspólnoty Instytutu Ekonomii i Finansów - wszystkich Studentów, Pracowników, Absolwentów i Przyjaciół!


Niech Boże Dziecię wskazuje nam drogę, pomaga rozwiązywać dylematy, prostować ścieżki zagubionych relacji...

 

Zdrowia dla wszystkich Państwa i Waszych najbliższych, Bożego Pokoju w sercu, Miłości i wzajemnego szacunku, a także niesłabnącej Nadziei, której źródłem jest Rodzący się Bóg.


Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

 


VI Międzyuczelniany Konkurs Wiedzy Podatkowej KUL

Interesujesz się tematyką podatkową i chcesz sprawdzić swoją wiedzę z tego zakresu? A może po prostu chciałbyś się dobrze bawić i wygrać cenne nagrody?

Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałeś "tak", to świetnie się składa, ponieważ Koło Naukowe Rachunkowości i Podatków KUL organizuje wydarzenie właśnie dla Ciebie!

W środę, 15.12.2021, o godzinie 10:00 odbędzie się VI Międzyuczelniany Konkurs Wiedzy Podatkowej. Podobnie jak rok temu, konkurs odbędzie się w formule online przy wykorzystaniu środków łączenia się na odległość. Pracujemy jednak nad tym, aby mimo wszystko był on dobrze zorganizowany, a przy tym rzetelnie sprawdził wiedzę i w uczciwy sposób wyłonił zwycięzców.

Dla laureatów konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody!

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 14 grudnia br., jest on dostępny tutaj.

Koniecznie zapoznajcie się również z regulaminem konkursu, który dostępny jest tutaj.

Do zobaczenia!

 


Sukces absolwentów ekonomii I st. w konkursie SKwP na najlepsze prace w dziedzinie rachunkowości

Uprzejmie informujemy, że prace licencjackie trójki studentów ekonomii KUL, obronione w 2020 roku, zostały nagrodzone w corocznym konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Pani Patrycja Hanc zdobyła nagrodę II stopnia, zaś Pani Karolina Grygiel i Pan Damian Piróg - nagrody III stopnia w kategorii prac licencjackich. Zwycięskie prace zostały przygotowane pod kierunkiem Pani dr hab. Heleny Żukowskiej, prof. KUL.

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Archiwum informacji

Archiwum wydarzeń

Autor: Grzegorz Zasuwa
Ostatnia aktualizacja: 25.12.2021, godz. 19:11 - Joanna Nucińska