Szanowni Studenci Instytutu Ekonomii i Finansów!

Miło nam poinformować, iż z inicjatywy zespołu Katedry Finansów i Rachunkowości - zwłaszcza dzięki osobistym wysiłkom i zaangażowaniu Pana Doktora Mariusza Sokołka - Instytut Ekonomii i Finansów rozpoczął współpracę z firmą: Symfonia, która w ramach szerszego programu “Symfonia dla Edukacji” udostępniła nam do wykorzystywania dla celów edukacyjnych autorskie oprogramowanie finansowo-księgowe.

Bliska współpraca z tak cenionym w obszarze finansowo-księgowym podmiotem umożliwi naszym studentom podsumowanie procesu kształcenia aspektem praktycznym - dzięki realizacji procesów księgowych w oparciu o instrumentarium oprogramowania Symfonia.

Współpraca z firmą Symfonia jest jednym z elementów realizacji planu wzbogacenia procesów dydaktycznych koncentrowanych na szeroko rozumianym obszarze rachunkowości, stanowiących część programów studiów kierunkowych z ekonomii w IEiF KUL, przez doskonalenie kompetencji praktycznych. Znajomość zasad komputerowego wsparcia procesów księgowych przez pośrednictwo programów Symfonii, jest z pewnością cennym doświadczeniem dla studentów Instytutu Ekonomii i Finansów KUL.

Autor: Zdzisław Błasiak
Ostatnia aktualizacja: 21.09.2022, godz. 23:47 - Zdzisław Błasiak