Sukces absolwentów ekonomii I st. w konkursie SKwP na najlepsze prace w dziedzinie rachunkowości

Uprzejmie informujemy, że prace licencjackie trójki studentów ekonomii KUL, obronione w 2020 roku, zostały nagrodzone w corocznym konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Pani Patrycja Hanc zdobyła nagrodę II stopnia, zaś Pani Karolina Grygiel i Pan Damian Piróg - nagrody III stopnia w kategorii prac licencjackich. Zwycięskie prace zostały przygotowane pod kierunkiem Pani dr hab. Heleny Żukowskiej, prof. KUL.

 

Serdecznie gratulujemy!

 


Konkurs na najlepszą pracę magisterską z zakresu uwarunkowań rozwoju przedsiębiorczości w Polsce

Uprzejmie informujemy, że Rada do spraw Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP ogłosiła kolejną edycję Konkursu o Nagrodę Rady na najlepszą pracę magisterską. Celem Konkursu jest uhonorowanie absolwentów szkół wyższych, którzy z sukcesem obronili swoje prace magisterskie dotyczące uwarunkowań przedsiębiorczości w Polsce. Inicjatywa ta ma również na celu docenienie roli promotorów tych prac, którzy efektywnie opiekując się magistrantami, przyczynili się do ich sukcesu.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 czerwca 2021 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i wnioskiem zgłoszeniowym.

Zachęcamy do udziału!

 


Międzynarodowa Studencka Konferencja Naukowa Uniwersytetu Wrocławskiego

Naukowe Koło Ekonomistów (NKE) zaprasza do czynnego i biernego udziału w XIX Międzynarodowej Studenckiej Konferencji Naukowej pt. „Nauki społeczne i współczesna ekonomia - szanse, zagrożenia, wyzwania".

Wydarzenie jest w pełni darmowe (zarówno dla słuchaczy, jak i prelegentów) i odbędzie się w formie zdalnej za pośrednictwem platformy MS Teams w dniach 10-11 grudnia 2021 r. Prelegenci mogą rejestrować się do dnia 14 listopada 2021 r. (za pośrednictwem formularza).

Organizatorem wydarzenia jest NKE, Instytut Nauk Ekonomicznych Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Nowoczesne Zarządzanie Biznesem.

Głównymi atutami XIX MSKN-u jest jego międzynarodowy i interdyscyplinarny charakter oraz fakt, że prelegenci będą mieć możliwość wygłoszenia swoich referatów w języku polskim lub angielskim. Organizowane cyklicznie Międzynarodowe Studenckie Konferencje Naukowe rokrocznie cieszą się niemalejącym zainteresowaniem wśród studentów zarówno z polskich, jak i zagranicznych uczelni, w tym m.in. z Indii czy z Indonezji. Link do rejestracji dla słuchaczy: tutaj

 

Zapraszamy do udziału!

 

Archiwum informacji

Archiwum wydarzeń

Autor: Grzegorz Zasuwa
Ostatnia aktualizacja: 28.06.2021, godz. 21:50 - Joanna Nucińska