Znamy już wyniki rekrutacji do Programu TransFormation.doc realizowanego w ramach projektu systemowego Ministra Nauki Szkolnictwa Wyższego pt. „Wsparcie systemu zarządzania badaniami naukowymi i ich wynikami”.
W ramach programu sfinansowane zostaną kursy szkoleniowe dla 500 doktorantów / młodych naukowców w czołowych ośrodkach akademickich na świecie.
Kandydaci zakwalifikowani do Programu TransFormation.doc w drodze losowania zostali przydzieleni do wybranych ośrodków i odbędą jeden z wybranego w procesie rekrutacji typu szkolenia:

  • I – typ - szkolenie dwutygodniowe, mające na celu wzmocnienie kompetencji z zakresu przedsiębiorczości, a także umiejętności miękkich niezbędnych do współpracy z gospodarką, skierowane do grupy 400 uczestników;
  • II – typ - szkolenie trzytygodniowe, w zakresie kompetencji miękkich oraz trenerskich umożliwiających przekazanie nabytych umiejętności dalej w polskim środowisku akademickim i poza nim, dedykowane do grupy 100 edukatorów.

Cieszymy się bardzo, że w szkoleniu typu I "regular soft- skills course" wezmą udział studentki studiów doktoranckich na Wydziale Filozofii Pani mgr Anna Dutkowska i Pani mgr Anna Starościc.

Obie Panie wezmą udział prestiżowym w szkoleniu na holenderskim Wageningen University and Research Centre w Wageningen w terminie 23 sierpnia - 5 września 2015 r.

 

Paniom Aniom, serdecznie gratulujemy!

Autor: Andrzej Zykubek
Ostatnia aktualizacja: 01.09.2015, godz. 13:44 - Andrzej Zykubek