Lublin, 21 maja 2021 r.

 
 
Szanowni Państwo,
 
na Etap Finałowy IX Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego zapraszamy do Lublina w dniu 16 czerwca 2021 r.
 
Wkrótce podamy Państwu szczegółowy program naszego czerwcowego spotkania.
 
 
Serdecznie zapraszamy

 

-----

 

Lublin, 31 marca 2021 r.

 

Szanowni Państwo,

 

mamy dla Państwa dwa bardzo ważne ogłoszenia dotyczące etapu szkolnego IX Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego. Otóż:

 

  1. na prośbę wielu Nauczycieli i Uczniów przedłużyliśmy termin rejestracji szkół o dwa tygodnie, czyli do środy, 14 kwietnia 2021 r.,
  2. jeśli warunki epidemiczne nie pozwolą nam na przeprowadzenie etapu finałowego w dniu 13 maja br., finał przeprowadzimy nieco później, ale nie później niż 25 czerwca br.

 

Serdecznie zapraszamy
do udziału w Konkursie Logicznym!

 

-----

 

Szanowni Państwo,

 

Wydział Filozofii i Fundacja Rozwoju KUL zapraszają do wzięcia udziału w IX Ogólnopolskim Konkursie Logicznym. Konkurs Logiczny ma charakter unikatowy w skali kraju. Jego celem jest rozwój sprawności logicznych u młodzieży szkół

ponadpodstawowych oraz popularyzacja wiedzy o logice jako nauce o sposobach jasnego i ścisłego formułowania myśli, jak i regułach poprawnego rozumowania i uzasadniania twierdzeń.

 
Ze względu na panującą epidemię w tegorocznej edycji Konkursu wprowadziliśmy kilka zmian organizacyjnych. Najważniejszą jest ta, że pierwszy (szkolny) etap IX Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego odbędzie się w formie ONLINE w dniu 21 kwietnia 2021 r. (środa) w godzinach 09.00-10.00 CET.
 
Choć sposób rejestracji szkół się nie zmienił, istotnie zmodyfikowaliśmy sposób rejestracji uczestnictwa uczniów. Szczegółowe informacje organizacyjne znajdują się na naszej stronie konkurslogiczny.kul.pl, a harmonogram działań związanych z Konkursem zamieściliśmy poniżej.
 

W tej chwili są już aktywne formularz rejestracji szkół oraz formularz rejestracji uczniów.

 

Finał konkursu odbędzie się w siedzibie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie w dniu 13 maja 2021 r. podczas LXIII Tygodnia Filozoficznego.

 

Jeśli warunki epidemiczne nie pozwolą nam na przeprowadzenie etapu finałowego w dniu 13 maja br., finał przeprowadzimy nieco później, ale nie później niż 25 czerwca br.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

 

pliki do pobrania

 

 

 

 

 

Autor: Andrzej Zykubek
Ostatnia aktualizacja: 23.05.2021, godz. 19:25 - Andrzej Zykubek