Szanowni Państwo,

 

Wydział Filozofii i Fundacja Rozwoju KUL zapraszają do wzięcia udziału w X Ogólnopolskim Konkursie Logicznym. Konkurs Logiczny ma charakter unikatowy w skali kraju. Jego celem jest rozwój sprawności logicznych u młodzieży szkółponadpodstawowych oraz popularyzacja wiedzy o logice jako nauce o sposobach jasnego i ścisłego formułowania myśli, jak i regułach poprawnego rozumowania i uzasadniania twierdzeń.
 
Ze względu na panującą epidemię w tegorocznej edycji Konkursu, podobnie jak przed rokiem, wprowadziliśmy kilka zmian organizacyjnych. Najważniejszą jest ta, że pierwszy (szkolny) etap X Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego odbędzie się w formie ONLINE w dniu 21 kwietnia 2022 r. (czwartek) w godzinach 09.00-10.00 CET.
 
Choć sposób rejestracji szkół się nie zmienił, istotnie zmodyfikowaliśmy sposób rejestracji uczestnictwa uczniów.
Aby wziąć udział w X Ogólnopolskim Konkursie Logicznym każdy uczeń musi się zarejestrować, czyli założyć konto w serwisie Moodle naszego Konkursu. Szczegółowe informacje organizacyjne znajdują się na naszej stronie konkurslogiczny.kul.pl, a harmonogram działań związanych z Konkursem zamieściliśmy poniżej.
 

W tej chwili są aktywne formularz rejestracji szkół i formularz rejestracji uczniów.

 

Finał konkursu odbędzie się w siedzibie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie w dniu 14 czerwca 2022 r.

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

 

pliki do pobrania

 

2022_konkurs_logiczny_3kroki

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Andrzej Zykubek
Ostatnia aktualizacja: 07.04.2022, godz. 08:46 - Andrzej Zykubek