Konsultacje pracowników Katedry Prawa Rodzinnego i Praw Rodziny 

w I semestrze roku akademickiego 2020/2021:

 

 

Dr hab. Piotr Telusiewicz

Konsultacje:

Szanowni Państwo,

W związku z obecną sytuacją dyżur w czwartek (15.00 - 15.45, 19.10-20.00, C-748) jest zawieszony.

W okresie od dnia 1 października 2020  proszę o kontakt email każdego dnia. Na przesłane wiadomości będę odpowiadał niezwłocznie.

 

Rozkład zajęć w roku akademickim

 

Dr hab. Wojciech Lis, prof. KUL

Konsultacje:

Szanowni Państwo,

w okresie od dnia 1 października 2020 pozostaję do dyspozycji studentów za pośrednictwem MS Teams - wtorek, godzina 17.30-19.10. Jednocześnie informuję, że na przesyłane maile będę odpowiadał niezwłocznie.

 

Rozkład zajęć w roku akademickim

 

Ks. dr Zdzisław Jancewicz

Konsultacje:

Szanowni Państwo,

w okresie od dnia 1 października 2020 pozostaję do dyspozycji studentów za pośrednictwem MS Teams - czwartek, godzina 8.20.-10.00. Jednocześnie informuję, że na przesłane wiadomości będę odpowiadał niezwłocznie.

 

Rozkład zajęć w roku akademickim

 

Mgr Anna Król-Czarnecka

Konsultacje:

Szanowni Państwo,

W związku ze stanem epidemii i koniecznością wprowadzenia nauczania zdalnego, moje osobiste konsultacje w środy (16.40 - 17.30 w sali C-241A) są zawieszone. W tym czasie (do odwołania) zachęcam Państwa do uczestnictwa w konsultacjach za pośrednictwem e-mail: anna.krolczarnecka@gmail.com.

Przypominam również, że zajęcia dla Studentów uczestniczących w ćwiczeniach z Sądowej ochrony rodziny są zamieszczane na platformie Moodle.

 

Mgr Paulina Radomska

Konsultacje:

Szanowni Państwo,

W związku z nadal utrzymującym się stanem pandemii informuję, iż w okresie od dnia 31 maja 2020 roku kontakt ze mną możliwy jest wyłącznie za pośrednictwem korespondencji elektronicznej pod adresem e - mail: paulinar@kul.lublin.pl lub też czatu i forum dostępnych w sekcji ogólnej i poszczególnych modułach zamieszczonego na platformie Moodle kursu "Orzecznictwo Sądu Najwyższego w sprawach rodzinnych'. Na przesłane wiadomości będę odpowiadała niezwłocznie. Jednocześnie nadmieniam, iż w dniu 7 maja 2020 roku przesłana została do Państwa informacja co do zaliczenia ww. konserwatorium, w związku z czym każdego z Państwa proszę o sprawdzenie swojej skrzynki e-mailowej na platformie e-kul. Tożsama informacja została umieszczona na platformie Moodle.

 

Mgr Aleksandra Gierlińska

Konsultacje:

Szanowni Państwo,
w związku z utrzymującym się stanem pandemii i wprowadzonym nauczaniem zdalnym, dyżur w katedrze jest zawieszony. Od 1 października 2020 r. konsultacje będą przeprowadzane za pośrednictwem drogi elektronicznej. Bardzo proszę o kontakt za pośrednictwem adresu e-mail: aleksandra.gierlinska@wp.pl. Na wszelkie wiadomości będę odpowiadała niezwłocznie.
 
Mgr Magdalena Hasiec
Konsultacje:
Szanowni Państwo,
w związku z nadal utrzymującym się stanem pandemii, dyżur w katedrze jest zawieszony. Od 1 października 2020 r. konsultacje odbywać będą się za pośrednictwem korespondencji elektronicznej pod adresem e - mail: magdalena.hasiec@onet.pl. Na przesłane wiadomości będę odpowiadała niezwłocznie.
 
 

 

Autor: Zdzisław Jancewicz
Ostatnia aktualizacja: 05.10.2020, godz. 22:20 - Zdzisław Jancewicz