Noworoczny czas to okres podsumowań i rankingów. To także najlepsza okazja, aby docenić osoby, które w mijającym roku angażowały się w życie lokalnych społeczności, wyróżniły się dokonaniami w różnych dziedzinach, osiągały sukcesy, pomagały innym, wykazały się kreatywnością i talentem. W wielkim plebiscycie OSOBOWOŚĆ ROKU 2019, który w województwie lubelskim prowadzi Kurier Lubelski, zaszczytne tytuły zostaną przyznane głosami mieszkańców naszego regionu.

 

Głosami mieszkańców województwa lubelskiego zostaną przyznane tytuły OSOBOWOŚĆ ROKU 2019. Głosowanie jest prowadzone w pięciu kategoriach: KulturaDziałalność społeczna i charytatywna, Biznes oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna i Nauka.

 

Cieszymy się niezmiernie, że wśród kandydatów na OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 znaleźli się pracownicy Wydziału Filozofii KUL:

 

W kategorii Nauka

W kategorii Kultura

 

Głosowanie w miastach i powiatach w pierwszym etapie plebiscytu będzie trwało do wtorku, 11 lutego 2020 r. do godz. 21:30. Zwycięzcy awansują do wojewódzkiego finału, który rozpocznie się w piątek, 14 lutego i potrwa do środy, 26 lutego. Dwa dni później, w piątek, 28 lutego rozpocznie się ogólnopolskich finał. Jego zwycięzców poznamy w środę, 11 marca.

 

Zachęcamy do głosowania!

 

 

 

 

Autor: Andrzej Zykubek
Ostatnia aktualizacja: 11.02.2020, godz. 05:19 - Andrzej Zykubek