Opublikowane zostały galerie zdjęć z konferencji: 

1 GALERIA ZDJĘĆ (KUL),  2 GALERIA (Nasz Dziennik)

oraz pierwsze relacje medialne

 

 

 

 Rozmawiają o miejscu krzyża w przestrzeni publicznej - Radio Lublin (nagranie audio)

 

DZIĘKUJEMY za udział w konferencji i zapraszamy na kolejne wydarzenia naukowe organizowane przez Wydział Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL.

 


 

Konferencja odbędzie się w językach: polskim, angielskim i francuskim, obrady będą w całości tłumaczone symultanicznie.

 

Osoby, które nie zdążyły się zarejestrować drogą elektroniczną, a chcą wziąć udział w drugim dniu konferencji, mogą wpisać się na listę uczestników zgłaszając się bezpośrednio w recepcji konferencji z dokumentem tożsamości.

 

Osoby chcące korzystać z odbiorników ze słuchawkami umożliwiającymi słuchanie tłumaczeń proszone są o dokonanie zgłoszenia swojego uczestnictwa w terminie do 10 listopada br. poprzez elektroniczny  formularz zgłoszeniowy.

Udział w konferencji jest bezpłatny, z uwagi na ograniczoną ilość miejsc i odbiorników prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 listopada 2014 r.  do godz. 23.59. Przyjęcie zgłoszenia potwierdza ostatni komunikat w formularzu, organizatorzy nie wysyłają drogą mailową odrębnych potwierdzeń przyjęcia zgłoszenia. Gdyby limit miejsc i odbiorników został wyczerpany przed upływem terminu zgłoszeń, formularz zgłoszenia udziału przestanie być dostępny.

Do zobaczenia na konferencji!

 


 

Biernym uczestnikom konferencji organizatorzy nie zapewniają noclegu i wyżywienia, ani nie zwracają kosztów podróży.

Na tej stronie podajemy przykładowe hotele zlokalizowane w pobliżu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, w których można we własnym zakresie rezerwować noclegi. W przerwach obrad uczestnicy konferencji mogą we własnym zakresie korzystać z posiłków wydawanych przez Stołówkę Akademicką, zlokalizowaną w Gmachu Głównym na parterze. Aby dotrzeć do Stołówki, wystarczy zejść klatką schodową z 1. piętra (gdzie jest zlokalizowana Aula Kardynała Wyszyńskiego, w której toczą się obrady) na parter tego samego budynku.

 


 Zapowiedzi medialne:

 

 

 

 

Autor: Marta Ordon
Ostatnia aktualizacja: 30.11.2014, godz. 18:04 - Marta Ordon