[kliknij, aby powiększyć lub pobrać grafikę]

 

 

Szanowni Państwo,

wszyscy łączymy się w bólu z powodu śmierci ks. prof. Andrzeja Maryniarczyka. Śmierć ta zaskoczyła nas i jeszcze raz przekonała o kruchości ludzkiego bytu. Jak zwykle przedwczesna, zerwała życie Księdza Profesora w pełni Jego aktywności.

 

W imieniu pracowników i doktorantów Katedry Metafizyki, ale także całej społeczności akademickiej Instytutu Filozofii i Wydziału Filozofii KUL zapraszamy do podzielenia się swoimi wspomnieniami o ks. prof. Andrzeju Maryniarczyku SDB, który zmarł 27 grudnia 2020 r. w 71 roku życia, 55 roku ślubów zakonnych, 45 roku kapłaństwa, poprzez wpis w księdze kondolencyjnej. Zawsze życzliwy wobec studentów oraz współpracowników przegrał trudną walkę z koronawirusem.

 

www.kul.pl/kondolencje.andrzej.maryniarczyk

 

Wspomnienia, ale też zdjęcia, materiały video, skany notatek etc. można przesyłać także bezpośrednio na adres:

 

wspomnienie.andrzej.maryniarczyk@gmail.com

 

Zachęcamy do udostępniania tej informacji, aby każdy kto miał możliwość poznać ks. prof. Andrzeja Maryniarczyka mógł zabrać głos, złożyć kondolencje, wspomnieć Wyjątkowego Człowieka - Mistrza, Nauczyciela, Redaktora, Przyjaciela.

 

 

Pięknie Państwu dziękujemy!

 

 

Księga kondolencyjna ks. prof. Andrzeja Maryniarczyka SDB

 

 

 

Wyrażam zgodę na opublikowanie przesłanych kondolencji wraz z danymi autora: imieniem, nazwiskiem oraz instytucją (nazwę instytucji prosimy wpisać w temacie lub treści wiadomości). Wysłanie zgłoszenia będzie uznane za wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych więcej szczegółów dot. przetwarzania danych osobowych w stopce poniżej.
 

 

Administratorem jest Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II z siedzibą w Lublinie przy Al. Racławickich 14 (tel. 81 445 41 01). Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: tel. 81 445 32 30, adres e-mail - iod@kul.pl. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym.

 

Podstawą przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą, udzielona poprzez wyraźne działanie potwierdzające (tj. przesłanie wiadomości). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

 

 

Autor: Andrzej Zykubek
Ostatnia aktualizacja: 30.12.2020, godz. 12:38 - Andrzej Zykubek